11.10. SK Roudnice n.L. - FKNB U19                    1:1 (0:1) penalty 4:3

PENALTY: Kalabiška A, Šmejkal A, Šindelka X, Malák AŠteiner X, Misterka X

BRANKY (Asistence): 40´KALABIŠKA (Tampír) 0:1, 80´ (z penalty) 1:1

Sestava: Šteiner - Procházka, Kalabiška, Misterka, Šindelka - Bonaventura, Malák, Bucha - Šmejkal, Tampír (55´Buriánek) - Šťovíček

4.11. FKNB U19 - FK Jablonec U18                    1:0 (0:0) penalty 4:2

PENALTY: Kalabiška AŠmejkal A, Šťovíček X, Malák A, Šteiner A

Sestava: Svoboda - Procházka, Majerech, Kalabiška, Misterka - Bonaventura, Malák, Bucha - Šmejkal, Tampír (81´Lorenc) - Šťovíček

ŽK: -

Zápas hodnotí Petr "Kála"  Kalabiška, autor proměněné penalty, hlavní tahoun a kapitán našeho mužstvaDne 4.11.2017 jsem nastoupili na domácí půdě proti soupeři z Jablonce. Do utkání jsem vstupovali velmi namotivovaně a měli jasný a jediný cíl, odejít ze zápasu jako vítězové. Z kraje utkání jsme párkát soupeře pustili do menších šancí, které jsme však dokázali zažehnat díky naši pevné obraně a skvělému výkonu našeho brankáře Davida Šteinera. Potom jsme se dostali do tempa utkání a soupeře zatlačili. Bohužel nás sráželo naše neproměňování vyložených šancí, kdy jsme jednou nedokázali dopravit míč do odkryté brány a podruhé nedokázali proměnit náš samostatný nájezd na brankáře. První poločas skončil za nerozhodného stavu 0:0 , i když kdyby poločas skončil 2:2 nikdo by se nemohl divit. Do druhé půle jsme chtěli nastoupit co nejlépe a okamžitě strhnout vedení na naši stranu. Bohužel začátek druhé půle jsme prospali a soupeře pustili do vyložené šance, kdy po centru ze strany zakončoval hostující útočník sám před bránou. Štěstí však stálo na naši straně a on bránu minul. Potom po naší zahrané standardní situaci se v soupeřově vápně se míč poodrážel až na soupeřovy kopačky, tím vznikl rychlí protiútok a postup osamoceného Jabloneckého útočníka na naši branku. V rozhodujícím momentu však soupeř nastřelil tyč a nebezpečí bylo zažehnáno. Po těchto šancích jsme se soupeřem opět srovnali krok a vypracovávali si šance jako například moji střelu z dálky, kterou však zlikvidoval brankář hostí výborným zákrokem. Nebo střelu Pepi Šťovíčka zpoza vápna, kterou opět brankář hostí dokázal vyrazit na rohový kop. I přes náš velký tlak na konci utkání jsme nedokázali překonat soupeřovu obranu a brankáře, a tak základní hrací doba byla ukončena za stavu 0:0 a následovali pokutové kopy. Utkání bylo velmi fyzicky náročné a všichni hráči museli neustále podstupovat osobní souboje. To, ale nic neměnilo na tom, že jsme museli sebrat poslední síly a vložit je do pokutových kopů a vybojovat tím i náš druhý bod z utkání. Po proměnění Radka Šmejkala, Jakuba Maláka, Davida Šteinera a mě, jsme vybojovali výhru v penaltovém rozstřelu a připsali si tak druhy bod z utkání, tomu také přispěl David Šteiner, který dvě ze čtyř kopaných penalt soupeře vychytal a tím tak podtrhl, stejně jako celý tým, svůj výborný výkon.

28.10. FK Litoměřicko - FKNB U19                    0:6 (0:3)

BRANKY (Asistence): 15´MALÁK (pen.na Bonaventura) 0:1, 34´ŠMEJKAL (Majerech) 0:2, 39´ŠMEJKAL (Bonaventura) 0:4, 48´ ŠMEJKAL (Kalabiška) 0:3, 60´KALABIŠKA (Malák) 0:5, 88´MISTERKA (Kalabiška) 0:6

Sestava: Svoboda - Procházka, Majerech, Misterka, Maštalíř - Lorenc (52´Turčák), Bonaventura, Malák - Šmejkal, Tampír (46´Novák) - Kalabiška

ŽK: -

Zápas hodnotí Mikuláš "Miki"  Misterka, autor šesté brankyVe dvanáctém kole jsme vyjeli na hřiště týmu FK Litoměřicko. Vzhledem k jejich postavení v tabulce by byl jakýkoli jiný výsledek než zisk tří bodů velkým fiaskem. Náš výkon v úvodu se dal přirovnat k zataženému a studenému počasí, které při zápase vládlo. Přesto se Bonymu podařilo získat po individuálním průniku penaltu, a tak se Kuba ''Salám'' postaral v patnácté minutě o úvodní branku zápasu. Zbytek poločasu se nesl v duchu zdlouhavého přihrávání si na půlící čáře a nákopů balonu za obranu soupeře. I tak se odcházelo po dvou Šmejkyho gólech do kabin za stavu 0:3 pro nás. Druhý poločas začal nejlépe jak mohl, neboli rychlým zvýšením vedení a tím pádem utnutí možného zvýšeného tlaku Litoměřicka. Od té chvíle utkání ozvláštňovaly spíše hádky po ostřejších zákrocích či naše zbytečná žlutá karta. Sem tam se objevil nebezpečnější náznak od soupeře, přesně jsme však stříleli jen my a proto se dvěma bleskovými protiútoky skóre uzavřelo na 0:6. Celkově bych v utkání vytknul nedostatek snahy, jinak bychom mohli vyhrát i dvojciferným rozdílem. A navíc co stačí na slabší protivníky, nemusí stačit jinde... Pozitivem je udržené čisté konto spolu s kontrolovaným průběhem zápasu a jednoznačnou výhrou. Obvykle bych napsal, že dalším cílem je porazit Jablonec. To jsem bohužel nestihnul, takže dalším jasným cílem je plný bodový zisk v Roudnici.

21.10. FKNB U19 - FK LITVÍNOV                  2:2 (1:0) (penalty 4:3)

BRANKY (Asistence): 28´BUCHA (Šmejkal) 1:0, 57´ 1:1, 73´ 1:2, 78´KALABIŠKA (Cafourek) 2:2

PENALTY: Kalabiška X, Malák A, Šmejkal A, Šindelka A, Šteiner A

Sestava: Šteiner - Misterka, Majerech, Kalabiška, Procházka - Lorenc, Bucha, Malák - Šmejkal, Tampír - Šťovíček (72´Šindelka)

ŽK: -

Zápas hodnotí Jan "Šindy" Šindelka, autor proměněné penalty v rozstřeluDne 21.10. jsme nastoupili na domácím hřišti proti borcům z Litvínova. Už od první minuty bylo vidět, že oba týmy mají chuť vyhrát. Litvínov se již od začátku zbytečně hádal s rozhodčím, a to vedlo k důraznému napomenutí trenéra hostů. My místo, abychom využili tohoto rozhození soupeře, jsme naopak začali předvádět jeden z nejhorších výkonů sezóny. Začali jsme nakopávat míče dopředu a přestali jsme si přihrávat, což vedlo k tomu, že se nám to všechno vracelo zpátky. Poté jsme dostali jsme oba góly z úplně stejných situací. Za stavu 1:2 hosté mluvili na rozhodčího a byli potrestáni červenou kartou. Fatální chyba hostujícího golmana nám pomohla srovnat na 2:2 a ještě dostat soupeře pod závěrečný tlak. V penaltovém rozstřelu jsme ukázali, že penalty máme zmáklé a došli jsme si pro další důležitý bod.

14.10. FK Ústí n.L. B - FKNB U19                    1:5 (0:3)

BRANKY (Asistence): 14´ŠMEJKAL (Ploc) 0:1, 35´ŠMEJKAL (Ploc) 0:2, 45´ŠMEJKAL (Bucha) 0:3, 72´ 1:3, 75´MALÁK (Šmejkal) 1:4, 88´KALABIŠKA (Bucha) 1:5

Sestava: Šteiner - Procházka, Kalabiška, Misterka, Martinec - Bucha, Malák, Ploc (60´Lorenc) - Šmejkal, Bonaventura (50´Šindelka), Tampír (58´Novák)

ŽK: -

Zápas hodnotí Radek "Šmejky"  Šmejkal, autor hattricku14.října jsme odehráli zápas v Ústí nad Labem. Už když jsme přijeli na stadion, čekalo na nás krásné hřiště a dobrému zápasu přispívalo i počasí. Na soupeře jsme v prvních minutách nastoupili velmi aktivně a přinášelo nám to gólové šance. Nedali jsme jim moc prostoru a k ničemu je nepouštěli. První poločas byl v naší režii a soupeři jsme dali 3 góly. Druhy poločas jsme začali opět velkou aktivitou, i když soupeř se dostával do větších šancí. Přidali jsme ještě dva góly. Bohužel čisté konto se nepodařilo udržet a Ústí dalo jeden gol. Celkový výsledek zvládnutého zápasů byl 5:1.

7.10. FKNB U19 - MOSTECKÝ FK U18                  3:2 (2:1)

BRANKY (Asistence): 15´0:1, 28´MALÁK (Šťovíček) 1:1, 29´MALÁK (Šmejkal) 2:1, 78´2:2, 82´MAJERECH (Tampír) 3:2.

Sestava: Šteiner - Misterka, Majerech, Kalabiška, Procházka - Lorenc, Bucha (85´Turčák), Malák (50´Martinec) - Šmejkal (82´Maštalíř) - Šťovíček

ŽK: -

Zápas hodnotí Petr "Mája" Majerech, střelec vítězné branky: V devatenáctém kole jsme na domácím hřišti přivítali Mostecký fotbalový klub . Už před zápasem jsme věděli , že to bude hodně težký soupeř, neboť to byl souboj o druhé místo v tabulce . Od samého začátku to byl velmi vyrovnaný zápas . V 15 minutě se soupeř ujal vedení , ale do poločasu jsme zápas otočili dvěma trefami Jakuba Maláka . Ve druhém poločase jsme chtěli přidat další branky ale to se nám nepovedlo a soupeř nás zatlačil a vyrovnal v 78minutě na 2:2 . V 82 minutě při rozehrání standartní situace Kála prodloužil hlavou míč a ja dorazil míč do brány na konečnžých 3:2 . Chtěl bych pochvalit celý tým ! Jelikož všichni nechali na hřišti 110% a bojovali až doposlení minuty . Také musím poděkovat Tafíkovi ktrerý nás fantasticky podržel ! Jsme velice rádi za důležité 3 body !

30.9. FK Baník SOKOLOV U18 - FKNB U19                    1:3 (0:1)

BRANKY (Asistence): 23´TAMPÍR (Šmejkal) 0:1, 47´KALABIŠKA (bez.as.) 0:2, 71´ŠŤOVÍČEK (Buriánek) 0:3, 78´ 1:3

Sestava: Svoboda - Šindelka (46´Lorenc), Misterka, Majerech, Procházka (55´Buriánek) - Tampír, Bucha, Malák, Šmejkal (74´Novák) - Šťovíček, Kalabiška

ŽK: -

Zápas hodnotí Josef "José"  Šťovíček, autor třetí branky: hráč utrpěl menší otřes mozku v zápase s Litvínovem a již není schopen napsat jakýkoliv souvislý text...

23.9. FKNB U19 - Arsenal ČESKÁ LÍPA                  1:0 (1:0)

BRANKY (Asistence): 44´MALÁK (Ploc)

Sestava: Šteiner - Majerech, Tampír (45´Lorenc), Kalabiška, Procházka - Bucha (55´Demeter), Malák, Martinec - Šmejkal (63´Novák), Ploc - Šťovíček

ŽK: -

Zápas hodnotí Roman "Tampi" Tampír, navrátilec do sestavy po zranění: Dne 23.9.2017 se uskutečnil již šestý zápas naší divzní soutěže, proti Arsenal Česká Lípa. Na domácím hřišti v Byškovicích byl cíl jasný, a to získ tří bodů. Od první minuty byl zápas hodně chaotický, ale postupem času se zápas obracel na naší stranu, a to díky skvělé práci ve středu hry. Během prvního poločasu bylo nespočet neproměněných šancí z naší strany, ale dokázal jí proměnit až Jakub "Salám" Malák, který hrál skvělý zápas.Česká Lípa první poločas nedokázala být příliš nebezpečná směrem dopředu, a tak první poločas zanechal výsledek 1:0. Druhý poločas začínal být trošku dramatický, když se nám nepodařilo vstřelit druhou uklidňující branku, na kterou jsme měli zase spousty šancí. Zápas byl už ke konci vyhecovaný nejen hráči, ale i fanoušky v hledišťi. Konečný výsledek tedy zůstal 1:0 a my jsme se mohli radovat z další výhry a tří bodů!