HISTORIE

SEZONA 2015/2016

Zápasy - jaro 2016

21.5. MÚ: VLAŠIM U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17     1:0   (1:0)  hráno 2x40min

BRANKY(Asistence): 16´ 1:0

 

ČK: 17´Misterka

 

Sestava: Svoboda - Majerech, Misterka, Lorenc, Janatka - Maštalíř, Martinec, Bucha, Ploc, Novák  - Bonaventura

 

Zápas hodnotí Jakub "Svoby" Svoboda, jednička našeho týmuV 24. Kole nás čekal asi nejtěžší zápas sezony, a to na hřišti jasně první Vlašimi. Už když jsme přijeli na stadion, vše nasvědčovalo krásnému fotbalu. Travička dokonalá a počasí krásné. Soupeř na nás nastoupil rychlým a kombinačním fotbalem a dokázal si vytvořit hodně šancí. My jsme se z toho nesesypali a také jsme dokázali ohrozit soupeřovu branku. V 16´ Vlašim vstřelila první gol zápasu a bohužel to bylo do naší sítě. O minutu později náš obránce dostal červenu kartu a na nás bylo se s tím poprat ještě víc. Po zbytek prvního poločasu jsme si moc šancí nevytvořili a soupeř nás tlačil a přehrával. Do poločasu jsme výsledek 1:0 dokázali udržet. Po přestávce jsme nastoupili s jasnou taktikou a ta nám celý druhý poločas vycházela. Vlašim jsme přehrávali a vytvořili jsme si hodně tutových šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Myslím si, že jsme byli daleko lepší a vstřelit gola jsme si víc než zasloužili. Na druhou stranu bych chtěl vyzdvihnout velmi dobrý výkon všech třech rozhodčích, kteří zápas zvládli s naprostým klidem. Řekl bych, že to byla krásná tečka za celou fotbalovou sezonou 2015-2016. Velmi odbojovaný zápas, kde jsme si všichni sáhli na dno svých možností. Opět jsme se přesvědčili, že i v menším počtu jde hrát proti takhle silnému týmu. Stačí jen chtít a odmakat to do poslední minuty. Čoudičky navždy!

 

23.5. MÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - Polaban NYMBURK U17     3:1   (3:0)  hráno 2x40min

BRANKY(Asistence): 9´ ŠINDELKA (Bucha) 1:0, 10´PLOC (Bucha) 2:0, 20´ŠINDELKA (Ploc) 3:0, 75´3:1

 

Sestava: Svoboda - Majerech, Lorenc, Misterka (41´Janatka), Novák - Maštalíř (73´Šteiner), Martinec (41´Bláha ), Ploc, Bucha, Šindelka (51´Demeter) - Bonaventura (41´Šmejkal)

 

Zápas hodnotí David "Plocíňo" Ploc, 1+1 v zápase: V pondělí 23.5 k nám na domácí půdu přijel tým z Nymburka. Zápas se od začátku vyvíjel dobře z naší strany. Hráli jsme po většinu času na polovině soupeře, tlačili jsme , vytvářeli jsme si šance, a hned v 9. minutě jsme vstřelily první branku. Do poločasu jsme přidali ještě další 2 branky a to hned o minutu později a dále ve 20. minutě. Stav po první polovině zápasu byl tedy 3:0. Do druhé půlky jsme už ale nastoupili o něco hůře. Nevytvářeli jsme si moc šancí a když už jo, tak jsme neproměnily, jak už to u nás bývá zvykem. Místo toho se Nymburku v 75. minutě povedlo vstřelit branku a začali nás hodně tlačit. Začali jsme být neklidní, zmatkovali jsme a Nymburk si vytvářel další a další šance. Ani jednu z nich se jim ale nepodařilo proměnit, což bylo jediný naše štěstí. Nakonec jsme to uklidnili a začali jsme hrát opět naší hru. Konečný výsledek zápasu byl tedy 3:1.

 

 

21.5. MÚ: Uhl. JANOVICE U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17     2:2   (2:2)  hráno 2x40min

BRANKY(Asistence): 4´ 1:0, 23´PLOC (Martinec) 1:1, 27´2:1, 40´MARTINEC (Demeter) 2:2

 

ŽK: 15´Bonaventura, 49´Šmejkal

 

Sestava: Svoboda - Majerech (27´Demeter), Lorenc, Misterka, Janatka (70´Maštalíř) - Novák, Martinec (42´Šťovíček), Ploc, Bucha, Bláha (41´Šindelka) - Bonaventura (41´Šmejkal)

 

Zápas hodnotí Mikuláš "Miky" Misterka, stoper našeho mužstvaVe 22. kole jsme hráli zápas v Uhlířských Janovicích, který se bohužel velmi podobal některým předchozím z jarní části. První branku jsme inkasovali již po čtyřech minutách od úvodního hvizdu. Následoval sled neproměněných šancí hlavně z naší strany. Utkání bylo srovnáno ve 23. minutě, ale soupeř si vzal vedení bohužel velice rychle zpět. Oba góly jsme dostali po zbytečných chybách a zmatcích v obraně. Následovala opět spousta šancí, jenž přinesly branku na 2:2 až těsně před koncem první půle. Druhý poločas jsme tlačili, stříleli, ale trestuhodně míjeli, naštěstí soupeř měl také nulovou produktivitu z šancí, do kterých se dostal. Musíme přidat na přesnosti v koncovce, důrazu v obraně a bojovnosti, a to ikdyž je na tabuli nepříznivý výsledek. V tom případě budou tyto utkání končit 10:0 pro nás. Do konce sezony zbývají 2 utkání, takže není na co se šetřit. A skončit na 5. místě se mi nechce.      

 

 

7.5. MÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - Mnichovohradišťský SK     1:3   (0:1)  hráno 2x40min

BRANKY(Asistence): 31´0:1, 47´0:3, 72´0:3, 74´ŠŤOVÍČEK ()

ŽK: 40´Martinec, 74´Svoboda

 

Sestava: Svoboda - Majerech, Lorenc, Šmejkal, Misterka (64´Janatka) - Novák (45´Šťovíček), Martinec, Ploc (73´Maštalíř) , Bonaventura - Šindelka (49´Procházka), Fingerhut (41´Demeter)

 

Zápas hodnotí Denys "Thelux" Luksík, trenér: Normálně to neděláme s trenérem, ale dneska zápas zhodnotím. Opět rozhodla naše střelecká nemohoucnost. Nutno říct, že se nám dařila obranná fáze, tak jako dlouho ne. Ale vlastními chybami soupeři darujeme vedení a ten pak promění všechno co může. Co mě mrzí nejvíc, že na hřišti nevidím touhu po vítězství a chuť udělat něco s nepříznivým výsledkem. Hrál se super fotbal, nahoru dolu, spousty šancí, ale bohužel. Je vidět na čem musíme pracovat a každý si musí sáhnout do svědomí, co mohl udělat líp. Zápasy s týmy ze špičky nám pravidelně ukazují, že v důležitých momentech zápasu nám chybí klid, koncovka a naivita, kdy máme vést 2:0 a místo toho prohráváme. Makáme dál, čekají nás další zápasy!

 

30.4. MÚ: FK Čáslav U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17     3:3   (3:1)  hráno 2x40min

BRANKY(Asistence): 6´ 1:0, 8´ 2:0, 15´ ŠINDELKA (brankář domácích 2:1, 23´ 3:1, 49´DEMETER (bez.as.) 3:2, 80´KALABIŠKA (Šmejkal) 3:3

39´ SVOBODA - chycená penalta

ŽK: 55´Kalabiška, 69´Šmejkal

 

Sestava: Svoboda - Majerech (23´Procházka), Lorenc, Kalabiška, Misterka - Novák (42´Šťovíček), Bonaventura (48´Demeter), Martinec, Ploc, 

Maštalíř (41´Šmejkal) - Šindelka

 

Zápas hodnotí Jakub "Svoby" Svoboda, hrdina zlomového okamžiku utkání 30.4. a nás čekal další hodně důležitý zápas, tentokrát na půdě Čáslavi. Od začátku jsme věděli, že to nebude vůbec lehké utkání. To se nám taky potvrdilo hned v prvních minutách. Soupeř na nás vlítnul a než jsme se rozkoukali, tak byla 6´ a my už vytahovali z naší sítě první gól. Tlak domácích neustál a stále si dokázali vypracovat hodně šancí a hned další proměnili v 8´. Tenhle gol nás už musel nakopnout a naší aktivitou, jmenovitě Šindyho, jsme si vybojovali první gól. Bohužel, gol nás nenakopl a stále jsme čelili velkému tlaku ze strany domácích. Ve 23´ soupeř zvýšil na 3:1. Minutu před poločasem mohl zvýšit vedení pro svůj tým hráč Časlavi, když na ně byla odpískaná penalta proti nám. Útočník Čáslavi si vybral špatné místo a penaltu neproměnil. O poločas jsme byli zralý na studenou sprchu a pořádné probrání. Myslím si, že se tak asi stalo a na soupeře jsme nastoupili takovým způsobem, že jsme ho za poločas nepustili k naší bráně. My jsme si dokázali vytvořit hodně šancí a začali jsme jezdit po prdeli. Hra se uklidnila a hned v 49´přišla krásná střela od Demiho a stav se snížil na 3:2. My jsme ovšem nepolevili a náš tlak sílil, když nakonec vyvrcholil v poslední minutě. Krásný centr poslal do vápna Šmejky a Kála hlavou překonal golmana domácích. Zápas skončil 3:3 a myslím, že bychom si měli vzít ponaučení, že i dvougolová ztráta se dá dohnat, hlavně se z toho neposrat a příští zápas odmakat, tak jako druhý poločas.

 

Komentář domácího trenéra: První jarní bodovou ztrátu mají na svědomí hlavně naše špatná řešení ve finální fázi. To co v utkáních se slabšími soupeři  stačí na pohodlné vítěství, tak se nám vymstilo v druhém poločase s velmi dobrými Neratovicemi. Škoda, že obě mužstva byla limitována účastí svých hráčů v utkáních staršího dorostu. V prvním poločase v plné síle proti nekompletnímu soupeři jasná záležitost tzv. na jednu branku a mraky našich promarněných šancí. V druhém dějství, po našem prostřídání a hlavně zapojením střídajících hráčů hostí, opačný obraz hry a pro hosty za jejich snahu i fotbalovost zasloužené vyrovnání v poslední minutě.

Dostali jsme drobný výchovný políček. Věřme, že si všichni uvědomí potřebu více pracovat na svých fotbalových dovednostech. A třeba i to, že máme li soupeře na lopatě musíme  ho "dorazit".

 

zdroj: https://www.fkcaslav-mladez.cz/novinky/u17-vitezna-serie-se-premenila-jen-na-jarni-snuru-bez-porazky

 

23.4. MÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - Sokol LIBIŠ U17     2:0   (1:0)  hráno 2x40min

BRANKY(Asistence): 23´MAJERECH (Šmejkal)  1:0, 77´ BONAVENTURA (Ploc) 2:0,

ŽK: 28´Šmejkal, 62´Bonaventura

 

Sestava: Svoboda - Bonaventura, Majerech, Šmejkal, Novák - Bláha (41´Procházka), Martinec, Bucha (34´Kalabiška), Ploc, Maštalíř (60´Lorenc) - Šindelka

 

Zápas hodnotí Matěj "Novas - Rybář" Novák, nejaktivnější hráč našeho mužstva v utkání: V pátém kole jarní části jsme doma přivítali sousední Libiš. Do derby jsme nastupovali, že ho chceme co nejlépe zvládnout a získat povinné 3 body. V začátku zápasu jsme hru kontrovali a soupeře téměr k ničemu nepouštěli. První gólovou šanci jsme si vytvořili už ve 3 minutě utkání. Od té doby jsme sice stále hru kontrolovali a vytvářeli další šance, ale do konce poločasu jsme vstřelili pouze jednu branku a stav po poločase byl 1:0 pro nás. O poločase jsme si řekli, že hru chceme zrychlovat a přidat co nejvíce branek. V druhém poločase jsme sice stále udávali tempo hry my, ale bohužel nedávali góly. Do konce zápasu jsme přidali už jen jednu branku, a tak jsme vyhráli 2:0. 

 

16.4. MÚ: Sparta KUTNÁ HORA U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17     0:5   (0:3)  hráno 2x40min

BRANKY(Asistence): 5´NOVÁK (Šmejkal) 0:1, 30´ŠINDELKA (Svoboda) 0:2, 34´SVOBODA (Šmejkal) 0:3, 54´BLÁHA (Šmejkal) 0:4, 60´ŠINDELKA (Kalabiška) 0:5

 

Sestava: Šteiner - Martinec, Majerech, Misterka, Novák - Maštalíř, Bucha, Šmejkal (75´Procházka), Bláha - Šindelka, Svoboda (41´Kalabiška)

Zápas hodnotí Jan "Šindy" Šindelka, autor dvou gólůDne 16.4.  jsme nastoupili do utkání v Kutné hoře. Od začátku zápasu jsme si šli jako lvi pro výhru, ale nedařilo se nám vstřelit branku. V cca 10 minutě po krásné přihrávce od „Svobyho“ se nám podařilo vstřelit branku na 0:1 a naše hra se výrazně uklidnila. Do poločasu jsme ještě dokázali vstřelit dvě branky a jednu z nich zaznamenal sám Jakub Svoboda, ovšem hned poté se zranil. Do druhého poločasu naskočil „Kála“ za zraněného Jakuba, aby tam opět potrápil obranu domácích. Což se mu myslím docela povedlo a po jeho patičce se prosadil i Jan Šindelka, který se tam najednou zjevil. V druhém poločase se musí vyzdvihnout i krásná střela našeho výtečného gólmana, která by letěla určitě do šibenice, ale bohužel byla sražena mimo bránu. Musíme ještě také pochválit kvalitu na lavičce. Zápas jsme zvládli poměrně dobře a z Kutné hory jsme domů jeli se ziskem 3 bodů, a to bylo hlavní. 

 

2.4. MÚ: Bohemia PODĚBRADY U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17     1:2   (1:0)  hráno 2x40min

BRANKY(Asistence): 15´1:0, 18´SVOBODA (pen. na Šmejkal) 1:1, 57´MARTINEC (Bonaventura) 1:2

 

Sestava: Svoboda - Majerech, Misterka, Lorenc, Novák - Bonaventura, Bucha, Šmejkal, Bláha (78´Kalfiřt), Maštalíř (48´Martinec) - Šindelka (73´Šteiner)

Zápas hodnotí Jakub "Kubík" Martinec, střelec vítezné brankyV sobotu jsme zavítali na půdu Poděbrad, které se nachází ve středu tabulky a už od začatku jsme věděli ze to nebude lehký soupeř a že musime vyhrát. Začátek zapasu byla taková oťukávaná a my ani soupeř jsme si nevytvářeli žádné vyloženě šance byli to jen takové náznaky. V 15.minutě jsme bohužel po prvni střele Poděbrad na bránu inkasovali gól, ale v 18. minuťe jsme z penalty srovnali stav na 1:1 a za tohoto výsledku skončil první poločas. Do druhého poločasu jsme nastoupili s větší agresivitou a více jsme drželi balon. Nakonec se nam podařilo v 57. minutě vstřelit gól. Tento výsledek jsme udrželi až do konce a odvezli jsme si z Poděbrad 3 body!

 

ŽK: 60´Šmejkal, 64´Bonaventura

 

26.3. MÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - FC MĚLNÍK U17     3:3   (1:2)  hráno 2x40min

BRANKY(Asistence): 3´ 0:1, 20´ 0:2, 25´ BONAVENTURA (Šindelka) 1:2, 60´ BONAVENTURA (Šmejkal) 2:2, 63´ 2:3, 80´DEMETER (Šmejkal) 3:3

 

Sestava: Svoboda - Majerech, Kalabiška, Lorenc, Misterka (41´Procházka), Novák (32´Demeter) - Šindelka (70´Bláha), Martinec (41´Šťovíček), Bucha, Šmejkal - Bonaventura

 

Zápas hodnotí Filip "Bony" Bonaventura, autor dvou branekDne 26.3 jsme na domácím hřišti přivítali našeho blízkého soupeře z Mělníka. Na podzim jsme u nich prohráli, a proto jsme jim měli co vracet. Do zápasu jsme nastupovali s tím, že ho musíme zvládnout a dlouho jsme se na něj připravovali. Do prvního poločasu jsme ale nastoupili laxně, důkazem bylo to, že jsme hned v 3´ inkasovali na 0:1. Naše hra se nemohla dostat do obvyklého klidu a soupeřův tlak neustával. V 20´ jsme dostali gól na 0:2 a my už jsme se museli probrat. O 5 minut jsme snížili na 1:2 a hra se začala hrát na obě strany. Do konce poločasu nepadl na žádné straně gól, a proto byl poločas 1:2. Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že zápas musíme otočit. Nějaké šance jsme si vypracovali, ale stále to nebyla naše hra. V 60´ jsme vyrovnali na 2:2 a soupeř hned v 63´ odpověděl na 2:3. My jsme se, ale nevzdali a bojovali do poslední chvíle. To se nám taky odměnilo a v poslední minutě po krásně uklizené střele Demiho vyrovnali na 3:3. Zápas tímto výsledkem skončil a my jsme mohli být rádi, že jsme si ze zápasu odnesli alespoň bod. 

 

12.3. MÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - SK KOSMONOSY U17     11:1   (7:0)  hráno 2x35min

BRANKY(Asistence): 11´ ŠINDELKA (Misterka) 1:0, 12´ŠMEJKAL (Svoboda) 2:0, 27´ ŠMEJKAL (Bucha) 3:0, 29´ ŠMEJKAL (Bonaventura) 4:0,

36´BONAVENTURA (Šmejkal) 5:0, 39´ŠINDELKA (Bucha) 6:0, 47´ŠMEJKAL (Ploc) 7:0, 47´MAJERECH (Šmejkal) 8:0, 70´KALABIŠKA (Novák) 9:0,

78´9:1, 80´ŠŤOVÍČEK (Šmejkal) 10:1, 18´ ŠINDELKA (Misterka) 11:1

Sestava: Svoboda - Majerech, Misterka, Lorenc, Novák - Bláha, Ploc (60´Kalabiška), Bucha, Šmejkal - Bonaventura (41´Šťovíček), Šindelka 

Zápas hodnotí Radek "Šmejky" Šmejkal, autor pěti branek: V prvním kole jarní části na naší půdu zavítal tým z Kosmonos. Naší povinností bylo zápas vyhrát. Do zápasu jsme nastoupili s herní převahou a od první minuty jsme soupeře tlačili. Šancí jsme si vytvořili hodně, ale gólové byli jen některé. První poločas jsme soupeři nastříleli 7 gólů a žádny neinkasovali. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že ještě více zlepšíme hru a dáme víc gólů. Přidali jsme další 4 góly a bohužel pro nás jsme v poslední minutě utkání dostali 1 gól. Výhra 11:1 nás samozřejmě těší, ale my se musíme dostatečně připravit na další zápasy.

 

Zápasy - zima 2016

20.3. PÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - Aero Odolena Voda U19     1:6   (1:1)  hráno 2x45min

BRANKY(Asistence): 6´BONAVENTURA (Šťovíček) 1:0, 44´1:1, 54´1:2, 75´1:3, 78´1:4, 88´1:5, 90´1:6

Nastoupili: Svoboda - Majerech, Misterka, Lorenc, Novák, Kalabiška, Procházka - Šťovíček, Bucha, Bonaventura, Demeter, Maštalíř, Kalfiřt - Bláha, Šindelka, Šmejkal

 

19.3. PÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - Pšovka Mělník U19     7:1   (2:1)  hráno 2x45min

BRANKY(Asistence): Demeter(Šmejkal), Bucha (Novák), Šindelka(Šmejkal), Šmejkal (Demeter), Šmejkal(Šindelka), Šindelka (nevim), a z nevim

Nastoupili: Svoboda - Majerech, Misterka, Lorenc, Novák - Bucha, Ploc, Demeter, Maštalíř, Kalfiřt - Bonaventura, Bláha, Šindelka, Šmejkal

 

5.3. PÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - SPARTAK Příbram U17     3:4   (2:3)  hráno 2x40min

BRANKY(Asistence):  ´ BUCHA (Šindelka) 1:0, 1:1 ,  ´ ŠMEJKAL (Šindelka) 2:1, ´ 2:2 z penalty, ´ 2:3 z penalty, ´ PLOC (Majerech) 3:3 , ´ 3:4

Nastoupili: Svoboda - Majerech, Misterka, Lorenc, Novák - Bucha, Ploc, Martinec - Bláha, Šindelka, Šmejkal, Kalfiřt

 

27.2. PÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U19     0:9   (0:4)  hráno 2x45min

BRANKY(Asistence): 2´0:1, 20´0:2, 34´0:3, 44´0:4, 51´0:5, 54´0:6, 70´0:7, 78´0:8, 80´ 0:9

Nastoupili: Svoboda - Majerech, Misterka, Lorenc, Novák, Bláha, Bucha, Ploc, Maštalíř, Fingerhut, Šindelka, Šmejkal, Martinec

 

20.2. PÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - TEMPO Praha U17    3:0   (3:0)  hráno 2x40min

BRANKY(Asistence): 6´ŠMEJKAL (Novák) 1:0, 9´MAJERECH (Šmejkal) 2:0, 22´ŠMEJKAL (Bucha) 3:0

Nastoupili: Svoboda - Majerech, Misterka, Lorenc, Novák, Bucha, Ploc, Strniště, Šindelka, Šmejkal, Martinec

 

13.2. PÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - LOKO Vltavín U17     4:1   (2:1)  hráno 2x40min

BRANKY(Asistence): 22´MAJERECH (Šindelka) 1:0, 37´STRNIŠTĚ (Bucha) 2:0, 53´STRNIŠTĚ (Novák) 3:0, 66´ŠMEJKAL (bez.as.) 4:0, 73´ 4:1

Nastoupili: Svoboda - Majerech, Misterka, Lorenc, Novák, Bucha, Ploc, Strniště, Šindelka, Šmejkal, Martinec

 

6.2. PÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - Odolena Voda U19     2:1   (2:1)  hráno 45 a 40min

BRANKY(Asistence): 36´LORENC (Šindelka) 1:0, 32´ 1:1, 35´ŠMEJKAL (Ploc) 2:1

Nastoupili: Svoboda - Majerech, Misterka, Lorenc, Novák, Bláha, Bucha, Ploc, Maštalíř, Fingerhut, Šindelka, Šmejkal, Martinec

 

 

23.1. PÚ: FA PRAHA U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17     1:2   (0:2)  hráno 2x35min

BRANKY(Asistence): 10´PLOC(Bláha) 0:126´ŠŤOVÍČEK(Majerech) 0:2, 41´ 1:2

Nastoupili: Svoboda - Majerech, Misterka, Lorenc, Novák, Šmejkal, Maštalíř, Ploc, Bucha, Novák, Šindelka, Bláha, Šťovíček

Zápasy - podzim 2015

8.11. MÚ: SK KOSMONOSY U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17     0:10   (0:4)  hráno 2x35min

BRANKY(Asistence): 5´KALABIŠKA(Maštalíř)0:1, 18´BONAVENTURA(bez.as.)0:2, 26´BONAVENTURA(Majerech)0:3, 32´SVOBODA(pen.na Bonyho)0:4

49´NOVÁK(Bucha)0:5, 57´KALFIŘT(Kalabiška)0:6, 63´ KALABIŠKA(Pipošiar)0:7, 66´KALABIŠKA(Novák)0:8, 68ˇKALABIŠKA(Kalfiřt)0:9, 71´KALABIŠKA (Šteiner)0:10

 

Sestava: Svoboda - Tvrdý, Misterka, Lorenc, Novák - Bonaventura (60´Šteiner), Ploc (41´Bucha), Demeter, Maštalíř (41´Kalfiřt) - Kalabiška, Majerech (41´Pipošiar)

Zápas hodnotí Petr "Kála" Kalabiška, autor pěti branek: V posledním 12. kole jsme zavítali na venkovní hřiště Kosmonos, toto utkání bylo podle tabulkového poměru předem jasné. Toto je však fotbal a stát se může vše, ale my jsme svou roli favorita již od první minuty potvrzovali a soupeře jsem skoro nepustili k balónu, natož za půlku. Jenže i když jsme stále drželi balón a vytvářeli jsme si spoustu šancí, které jsme málokdy proměnili, konkrétně v první půli 4, kdy jsem se po sražené střele dostal k balónu já a uklidil jsme ho do odkryté branky, druhý gól padl po sólovém průniku Filipa Bonaventury, který o pár minut později přidal svůj druhý gól, a to po špatném vykopnutí gólmana. První poločas završil proměněnou penaltou Jakub Svoboda. V druhém poločase jsme udělali pár ofensivních změň a nastoupili na hřiště s tím, že chceme přidat co nejvíce gólů, to se nám nadmíru dobře dařilo. Z kraje poločasu jsme sice soupeře párkrát pustili za polovinu a ten se dostal ke střele, ale nijak neohrozil naši branku. Zanedlouho se z rychlého brejku prosadil Mates Novák, pak jsem se 3x prosadil já jakožto hrotový útočník a bylo prakticky po zápase. My jsme však nepřestávali hrát a přidali jsme ještě 9tý a 10tý gól. O 9tý gól zápasu se postaral po přihrávce na brankovou čáru Roman Kalfiřt a o finální hřebík do rakve jsem se postaral opět já, a tak jsem ukončil zápas a i svojí působnost ve mladším dorostu. Tímto chci poděkovat našemu trenérovi Jaroslavu Langmajerovi, že mi umožnil si zahrát poslední zápas v útoku. :-)

 

31.10. MÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - FK GRAFFIN VLAŠIM U17    0:3  (0:1)

BRANKY(Asistence): 33´ 0:1 66´ 0:2, 69´ 0:3

Sestava: Svoboda - Lorenc, Kalabiška, Procházka, Majerech (69´Misterka) - Bláha(69´Tvrdý), Ploc, Bucha, Šmejkal (52´Kalfiřt) - Demeter, Šindelka (22´Němec)

Zápas hodnotí Jakub "Svoby" Svoboda, jednička našeho týmuNa domácí půdě jsme přivítali 2. tým tabulky Vlašim. Věděli jsme, že to bude boj o první místo a vítěz může být jen jeden. Do zápasu jsme nastupovali s tím, že ho musíme zvládnout a bohužel to se nám nepodařilo. Od začátku nás soupeř přehrával, ale šance jsme si dokázali vytvořit. Bohužel jsme je nedokázali proměnit. Soupeř potrestal naší chybu a první poločas skončil 0:1. O přestávku jsme si řekli, že to ještě není ztracený zápas a, že musíme ještě zabojovat. Naše šance jsme nedali a soupeř opět vstřelil gól po naší chybě. V 69´ jsme dostali třetího góla a ze zápasem jsme už nedokázali nic udělat. Nevzdáváme to a věříme, že u nich jim to vrátíme!!!

 

25.10. MÚ: FK BRANDÝS-BOLESLAV U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17     1:9   (0:4)

BRANKY(Asistence): 27´ŠMEJKAL(Demeter)0:1, 28´SVOBODA(pen.na Šindelka)0:2, 32´DEMETER(Šmejkal)0:3, 37´ŠMEJKAL(Šindelka)0:4

42´KALABIŠKA(Bucha)0:5, 46´BUCHA(Šmejkal)0:6, 50´ 1:6 penalta, 60´MAJERECH(Misterka)1:7, 62´BONAVENTURA(Šmejkal)1:8, 67ˇMAJERECH(Misterka)1:9

ŽK: 40´Šindelka

Sestava: Svoboda - Lorenc, Kalabiška (42´Tvrdý), Majerech (65´Nguyen) - Kalfiřt, Ploc, Bucha, Bonaventura - Demeter (41´Misterka), Šmejkal, Šindelka (58´Pipošiar)

Zápas hodnotí Petr "Mája" Majerech, autor dvou branek: V devátém kole jsme zavítali na hřiště FK Brandýs-Boleslav . Byl to soupeř , který je v tabulce na posledním místě a proto jsme si jeli pro jisté tři body . Po dvaceti minutách jsme mohli vést 3:0 , ale naši útočníci neměli bohužel svůj den. Po půl hodině jsme střelili první gol a to Radek Šmejkal , po další minutě náš brankář Jakub Svoboda proměnil pokutový kop , do poločasu jsme šli s náskokem 0:4 . Trenérská rošáda obrany s útokem splnila svůj účel ,nebotˇ hned na začátku druhého poločasu Kála proměnil svojí první šanci . Po dvaceti minutách mě trenér poslal do útoku a za pouhých 10 minut jsem střelil dvě branky. Tímto chci poděkovat trenérům za naší důvěru, že my obránci umíme taky dávat góly . Doufám že na příští zápas s Vlašimí si naši střelci obují ty správné kopačky . S pozdravem Mája

 

22.10. PÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - Aero OKDOLENÁ VODA U19    3:1  (0:0)

BRANKY(Asistence): 41´ŠMEJKAL(BEZ.AS.)1:0, 46´1:1, 50´šindelka(Bucha)2:1, 78´BLÁHA(Šindelka)3:1

Sestava: Svoboda - Tvrdý, Majerech, Misterka, Pipošiar - Bucha, Martinec, Nguyen, Šmejkal, Kalfiřt - Bonaventura, Bláha, Šindelka

 

17.10. MÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE U17    3:2  (2:0)

BRANKY(Asistence): 29´ŠINDELKA (Demeter) 1:0, 31´ŠINDELKA (Demeter) 2:0, 55´ŠINDELKA (Demeter) 3:0, 60´ 3:1, 63´ 3:2

Sestava: Svoboda - Lorenc , Kalabiška, Šmejkal, Majerech - Bláha (45´Procházka) Ploc, Bucha, Bonaventura (65´Kalfiřt) - Demeter, Šindelka 

Zápas hodnotí Jakub "Svoby" Svoboda, brankář našeho mužstva: V osmém kole jsme na naší Mlékojedské půdě přivítali tým z Uhl. Janovic. Od začátku jsme věděli, že nás čeká velmi těžký zápas a snažili jsme se na něj připravit co nejlíp. Prvních 20 minut se hra přelévala na obě strany a nebylo moc šancí. V 29. minutě jsme dali první gól a naše hra se uklidnila a začali jsme hrát svůj fotbal. O 2 minuty později jsme opět dostali míč do sítě soupeře. Do poločasu se nic nedělo a výsledek zůstal 2:0 pro nás. O přestávku jsme ani nešli do kabiny, protože známe naše druhé poločasy. Věřili jsme, že nám to pomůže. V 55. minutě jsme přidali třetí gól a zápas už mohl být rozhodnutý, ale soupeř z nesmyslného a zbytečného gólu udeřil a byl stále ve hře. Přidali ještě jeden gól a my se zase strachovali o výsledek. Naštěstí pro nás jsme zápas dohráli bez dalšího inkasovaného gólu a zápas skončil výhrou domácích 3:2.

 

10.10. MÚ: SK Polaban NYMBURK U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17     3:5   (1:2)

BRANKY(Asistence): 3´ŠINDELKA(Bonaventura)0:1, 15´ŠINDELKA(Demeter)0:2, 29´1:2, 53´BONAVENTURA(Šmejkal)1:3;75´2:3 penalta

ŽK: 8´Svoboda, 63´Šmejkal

Sestava: Svoboda - Mareš (41´Procházka), Kalabiška, Šmejkal, Majerech - Bláha (70´Pipošiar) Ploc, Bucha, Bonaventura - Demeter (55´Maštalíř), 

Šindelka (60´Nguyen)

Zápas hodnotí Jan "Šindy" Šindelka, střelec dvou branek: Do zápasu proti Nymburku jsme nastoupili s jasným cílem, a to bylo nastoupit na Nymburk s co největším nasazením a rozhodnout zápas už v prvním poločase. To si myslím, že se nám povedlo a poměrně rychle jsme se dostali do vedení 2:0, ale polevili jsme a dostali zbytečný gól na 2:1. To dost ovlivnilo naší hru a po gólu jsme nedokázali podržet balon a uklidnit hru, místo toho jsme nakopávali dlouhé balony, které se nám hned vraceli zpět, z prvního poločasu nás vysvobodila až píštalka rozhodčího, která ohlásila poločas. V kabině jsme si řekli, že musíme zase začít hrát,dát rychlý gól a vnést do naší hry zase klid. V druhé půlce jsme dali další gól, ale potom přišla penalta, která opět otočila hru na rozdíl jedné branky a místo toho, abychom utkaní pohlídali a nějaký gól přidali, tak jsme se strachovali o výsledek.  

 

7.10. PÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U15+16 - Sokol LIBIŠ U17    3:2  (1:1)

BRANKY(Asistence): 9´MAJERECH(Stanislav)1:0, 15´1:1, 50´1:2, 71´BLÁHA(Šmejky)2:2, 78´ŠMEJKAL(Fingerhut)3:2

Sestava: Hampl - Mareš, Majerech, Janatka, Misterka, Pipošiar - Bláha, Bucha, Stanislav, Šmejkal, Bonaventura, Maštalíř, Fingerhut

 

1.10. MÚ: Mnichovohradišťský SK U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17     3:5   (1:2)

BRANKY(Asistence): 17´DEMETER(Šmejkal)0:1, 24´DEMETER(Kalabiška)0:2, 39´1:2, 45´2:2; 59´DEMETER(Ploc)2:3

67´DEMETER(Kalabiška)2:4; 68´3:4; 72´NĚMEC(Svoboda)3:5              ŽK: 83´Němec

Sestava: Svoboda - Lorenc, Kalabiška, Misterka, Majerech - Maštalíř (41´Němec) Ploc, Šmejkal (75´Novák), Bonaventura - Demeter (78´Mareš), Šindelka (45´Bláha)

Zápas hodnotí Václav "Dyno" Lorenc, kapitán našeho mužstva: V sedmém kole jsme zavítali do Mnichova Hradiště. Dopředu jsme už věděli, že to bude soupeř těžký a kvalitní. Vyplývalo to z toho, že za všechny zápasy neměli ani prohru a drželi se na prvním místě tabulky. Před zápasem jsme se na ně nepřipravovali jen rozcvičkou, ale každý si dal svoje předsevzetí do zápasu, jak by měl hrát, a také celý tým si řekl, že jim tu jejich vítěznou sérii prolomíme. Od prvních minut se zápas vyvíjel ku prospěch nám. Tlačili jsme je skoro celou dobu prvního poločasu. Dali jsme 2 góly, ale i Mnichovohradišťské SK nebylo bezzubé, pár úniků a šancí také mělo. Ke konci poločasu jsme dostali z nešťastného rohu na 1:2. O přestávku jsme dostali poučení od trenérů a vyrazili do druhého poločasu plni odhodlání. Snažili jsme se co mohli, ale naše slabá chvilka začátku druhého poločasu zapůsobila. Dostali jsme gól na 2:2. Po chvíli jsme se vzpamatovali a dali jim branku na 2:4. Teď už jsme se jen snažili uhrát skóre a odvézt si 3 body a soupeř furt čím dál víc útočil. Z naší nepozornosti se jim podařilo dát gól na 3:4 . V zápětí naštěstí odezvěla odpověď gólem na 3:5 .Do konce zápasu jsme to uhráli. Po zápasová radost byla velká ! Byli jsme šťastní, že jsme to dokázali a nevzdali se .

 

26.9. MÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE - FK ČÁSLAV    2:2  (1:0)

BRANKY (Asistence): 34´ŠMEJKAL(Svoboda), 42´1:1, 60´1:2, 67´DEMETER(pen.na Bonaventura)   ŽK: 55´Tvrdý

Sestava: Svoboda - Lorenc, Procházka, Misterka, Majerech - Bonaventura, Bucha, Kalabiška, Novák (45´Tvrdý(60´Maštalíř)) - Bláha (41´Demeter), Šmejkal

Zápas hodnotí Radek "Šmejky" Šmejkal, střelec první branky: V šestém kole jsme na domácí půdě přivítali soupeře z Čáslavi. Od začátku jsme věděli, že to bude velmi těžký a náročný zápas. Řekli jsme si, že do zápasu musíme nastoupit na 100% a to se nám podařilo. Bojovali jsme, byli aktivní a odměnou pro nás byla jedna vstřelená branka do sítě soupeře. Poločas skončil 1:0 pro nás. Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit stejně jako do prvního, ale vůbec se nám to nedařilo. Bohužel pro nás jsme inkasovali jednu branku. Ani po ni jsme se neprobudili a po druhé naší chybě měl soupeř výhodu penalty. Tu s velkým štěstím proměnili a proto vedli 1:2. Penalta byla pro nás zlomový okamžik, začali jsme zase hrát a vytvářeli jsme si šance a sice jsme žádnou neproměnili, ale rozhodčí nám odpískal penaltu. Penaltu jsme proměnili a výsledek byl 2:2. Tak zápas i skončil a podle mě jsme měli vyhrát. Bohužel se tak nestalo a musíme se pořádně připravit na příští kolo, protože bude ještě těžší .

 

19.9. MÚ: Sokol LIBIŠ U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17     1:7   (1:3)

BRANKY(Asistence): 4´ŠINDELKA(Demeter)0:1, 15´DEMETER(bez.as.)0:2, 24´1:2, 36´BONAVENTURA(Ploc)1:3; 47´DEMETER(Šmejkal)1:4

51´ŠMEJKAL(Demeter)1:5; 55´PLOC(Kalabiška)1:6; 60´DEMETER(Bucha)1:7  

Sestava: Svoboda - Lorenc (41´Bláha), Kalabiška, Misterka, Majerech - Kalfiřt (26´Ploc) Bucha, Šmejkal (70´Novák), Bonaventura - Demeter, Šindelka (65´Maštalíř)

Zápas hodnotí Václav "Demi" Demeter, autor hattricku: V 5.kole jsme zavítali do Libiše, kde jsme chtěli v derby na 100% vyhrát, a to se nám také povedlo. Věděli jsme, že musíme dát góla jako první, což se nám podařilo, a to hned ve 4.minutě. Do 15. minuty jsme dali další. Bohužel ve 24.minutě se soupeři podařilo snížit, ale nás to nezaskočilo, což jsme dokázalo tím, když jsme dali do konce poločasu ještě jednoho góla a do šaten jsme šli za stavu 3:1. O poločas jsme si řekli, že přidáme ještě góly a také jsme tak udělali. Hned ve 47. minutě jsme dali góla na 4:1 a doufali jsme, že se soupeř položí. V 51. minutě jsme opět přidali další gól a věděli jsme, že je po zápase. V 55. minutě padnul další gól v náš prospěch a dokonce zápasu jsme přidali ještě jeden gól a zápas jsme dovedli do vítězného konce a mohlo se slavit vyhrané derby v poměru 7:1 v náš prospěch. 

 

12.9. MÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE - Sparta KUTNÁ HORA    8:0  (7:0)

BRANKY (Asistence): 5´DEMETER (Šmejkal), 12´BUCHA (Demeter), 14´DEMETER (Šindelka), 19´BLÁHA (Bonaventura), 24´ŠMEJKAL(Demeter)

27´ŠINDELKA (Bonaventura), 37´ŠINDELKA (Majerech), 69´NOVÁK (Ploc)  ŽK: 44´Šmejkal

Sestava: Svoboda - Tvrdý (41´Kalfiřt), Majerech, Misterka (41´Kalabiška), Lorenc - Šmejkal(64´Maštalíř), Bucha(41´Ploc), Bláha (46´Novák), Bonaventura - Šindelka, Demeter

Zápas hodnotí Matěj "Novas" Novák, střelec poslední branky: Ve čtvrtém kole jsme na našem hřišti přivítali tým Spartak Kutná Hora. Šli jsme do utkání s tím, že musíme vyhrát a soupeři vstřelit minimálně 14 branek,stejně jako inkasovali minulé kolo. Od začátku zápasu jsme soupeře jasně přehrávali,tvořili šance a vstřelovali branky, do poločasu jsme vstřelili 7 branek. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že výkon z prvního poločasu zopakujeme a přidáme minimálně dalších 7 branek, ale náš výkon z prvního poločasu neměl s druhým nic společného. Vytvořili jsme si spoustu obrovských šancí,ale naše zakončení bylo nulové. Do konce zápasu jsme přidali ještě jednu branku a tak jsme zvítězili 8:0.

 

9.9. PÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE - MOTORLET Praha    14:0  (8:0)

BRANKY(Asistence): 5´ŠMEJKAL(Maštalíř)1:0, 9´BLÁHA(Šmejkal)2:0, 15´BONAVENTURA(Maštalíř)3:0, 20´ŠINDELKA(Demeter)4:0

23´ŠINDELKA(Šmejkal)5:0, 29´ŠMEJKAL(Bucha)6:0, 32´PLOC(Kalfiřt)7:0, 33´ŠMEJKAL(Bucha)8:0, 44´DEMETER(Bucha)9:0,50´DEMETER(Šindelka)10:0, 53´11:0, ŠINDELKA(Majerech)11:0, 62´ŠMEJKAL(Ploc)12:0, 70´12:1, 73´PLOC(Bláha)13:1, 78´MISTERKA(Kalabiška)14:1, 79´14:2

Sestava: Svoboda - Lorenc, Kalabiška, Majerech, Misterka, Bláha, Bucha, Šmejkal, Bonaventura, Demeter, Šindelka, Kalfiřt, Ploc, Maštalíř, Tvrdý

AR1: Novák

 

29.8. MÚ: FK NERATOVICE-BYŠKOVICE - BOHEMIA Poděbrady    6:0  (4:0)

BRANKY (Asistence): 5´BONAVENTURA(Kalfiřt), 11´BONAVENTURA(Demeter), 32´BONAVENTURA(Šindelka), 36´KALFIŘT(Lorenc), 

68´vlastní(Ploc), 74´BUCHA(Misterka);    ŽK: 31´Šmejkal

Sestava: Svoboda - Majerech, Kalabiška (64´Maštalíř), Lorenc - Kalfiřt, Bucha, Bláha, Bonaventura (50´Pipošiar) - Šindelka(45´Misterka), Demeter(41´Ploc)

Zápas hodnotí Filip "Bony" Bonaventura, autor hattricku: Ve druhém kole jsme na našem hřišti přivítali tým z Poděbrad. Šli jsme do utkání s tím, že musíme vyhrát. Už od první minuty jsme soupeře jasně přehrávali a k ničemu ho nepustili. Do poločasu jsme dali 4 góly. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že přidáme góly a udržíme čisté konto. Už jsme se nedostávali tolik do šancí a víc si jich dokázal vytvořit soupeř, přesto jsme dali další 2 góly a konečný stav zápasu byl 6:0 pro nás.

 

23.8. MÚ: FC MĚLNÍK U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17     4:3   (2:1)

BRANKY(Asistence): 25´ŠINDELKA(Bucha)1:1, 41´BLÁHA(Bonaventura)2:2, 57´KALFIŘT(Demeter)2:3;     ŽK: 39´Šindelka

Sestava: Svoboda - Lorenc, Kalabiška, Majerech, Misterka - Bláha, Bucha(41´Stanislav), Šmejkal, Bonaventura(53´Pipošiar) - Demeter, Šindelka(41´Kalfiřt)

 

16.8. SK SPARTAK PŘÍBRAM U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17      2:4   (1:2) 

BRANKY (Asistence): 12´BLÁHA(Šindelka)1:0, 40´DEMETER(pen.na Bonyho)2:1, 41´DEMETER(Šindelka)3:1, 59´DEMETER(Šmejkal) 4:2   

 

8.8. FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - ARITMA PRAHA U17      5:0

1.8. FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17 - FA PRAHA U17        4:3    (1:0)    

BRANKY(Asistence): 13´Bucha(Bonaventura)1:0, 43´TUAN(Bláha)2:0, 67´DEMETER(bez.as.)3:3, 80´HAVRLÍK(Novák)4:3

Sestava : Svoboda,Gorol,Kalabiška,Bucha,Šindelka,Demeter,Bláha,Havrlík,Novák,Misterka,Tuan,Majerech, Bonaventura

 

28.7. VOŠ a SOŠ ROUDNICE NAD LABEM U17 - FK NERATOVICE-BYŠKOVICE U17    8:5 (hráno 3x25min)

BRANKY(Asistence): 5´BLÁHA(Demeter)0:1, 35´BUCHA(bez.as.)4:2, 57´ŠINDELKA(Kalfiřt)6:3, 61´ŠINDELKA(Demeter)7:4, 75´DEMETER(bez.as.)8:5

Sestava : Gorol,Babovák,Procházka,Lorenc,Pipošiar,Kalabiška,Bucha,Šmejkal,Šťovíček,Bláha,Demeter,Kalfiřt, Majerech,Šindelka,Misterka