TRÉNINKOVÝ PLÁN

Případné změny v přípravě se dozvíte včas na FB, SMS nebo zde na stránkách.

-------------------------------------------------  KVĚTEN 2017   --------------------------------------

 
Den Datum Čas Hřiště Program Pozn.
PO 1.     volno  
ÚT 2. 17:00 Byškovice trénink  
ST 3. 18:30 Byškovice trénink  
ČT 4.     volno  
5. 18:30 Byškovice PÚ - OBŘÍSTVÍ / FKNB U17 / U19  
SO 6.     VOLNO  
NE 7.     VOLNO  
PO 8.     volno  
ÚT 9. 17:00 Byškovice trénink  
ST 10. 17:30 Neratovice trénink  výběh
ČT 11.     volno  
12. 18:45 Byškovice trénink  
SO 13. 12:30 Byškovice MÚ - ČÁSLAV sraz 11:30
NE 14.     VOLNO  
PO 15.     volno  
ÚT 16. 18:30 Byškovice trénink  
ST 17. 18:30 Byškovice trénink  
ČT 18.        
19. 18:30 Byškovice trénink  
SO 20.     VOLNO  
NE 21. 12:30 Mělník MÚ - MĚLNÍK sraz 11:30
PO 22.     volno  
ÚT 23. 17:00 Byškovice trénink  
ST 24. 18:30 Byškovice trénink  
ČT 25. 17:30 Byškovice trénink  
26.     volno  
SO 27. 12:30 Byškovice MÚ - KOSMONOSY sraz 11:30
NE 28.     VOLNO  
PO 29.     volno  
ÚT 30. 18:00 Byškovice trénink  
ST 31.     volno  

-------------------------------------------------  DUBEN 2017   --------------------------------------

Den Datum Čas Hřiště Program Pozn.
SO 1. 12:30 Neratovice MÚ - ŘÍČANY sraz 11:30
NE 2.     volno  
PO 3.     volno  
ÚT 4. 17:00 terén výběh zrušen
ST 5. 17:30 Byškovice trénink  
ČT 6. 17:30 Byškovice trénink  
7.     volno  
SO 8.     VOLNO  
NE 9. 12:30 UMT Benátky n.J. MÚ - MNICHOVO HRADIŠTĚ sraz 7:45
PO 10.     volno  
ÚT 11. 17:00 Byškovice trénink  
ST 12. 18:30 Byškovice trénink / odevzdání DÚ  
ČT 13. 18:00 Byškovice trénink s U19
14.     volno  
SO 15. 12:30 Byškovice MÚ - PODĚBRADY sraz 11:30
NE 16.     VOLNO  
PO 17.     trénink odpadá - Velikonoční volníčko  
ÚT 18.     volno  
ST 19. 18:30 Byškovice trénink  
ČT 20. 18:00 Byškovice trénink  
21.     volno  
SO 22. 12:30 K.Hora MÚ - KUTNÁ HORA sraz 10:00
NE 23.     VOLNO  
PO 24.     volno  
ÚT 25. 17:00 UMT SOU nohejbalový turnaj  
ST 26. 18:30 Byškovice trénink  
ČT 27. 18:30 Byškovice trénink  
28.     volno  
SO 29. 12:30 Byškovice MÚ - VLAŠIM sraz 11:30
NE 30.     VOLNO  
PO 31.     volno  

-------------------------------------------------  BŘEZEN 2017   --------------------------------------

Den Datum Čas Hřiště Program Pozn.
ST 1.     volno  
ČT 2. 17:00 UMT trénink  
3.     volno  
SO 4. 10:00 UMT PÚ - FKNB U19 (3:3) sraz 9:15
NE 5.     VOLNO  
PO 6.      volno  
ÚT 7. 17:30 UMT trénink  
ST 8. 17:00 Byškovice trénink  
ČT 9. 18:30 UMT trénink  
10.     volno  
SO 11. 12:30 Byškovice MÚ - UHL. JANOVICE U17 (6:0) sraz 11:30
NE 12.     VOLNO  
PO 13.     volno  
ÚT 14. 17:30 UMT trénink  
ST 15. 18:30 UMT trénink  
ČT 16. 18:30 UMT trénink  
17.     volno  
SO 18. 15:45 SC Nymburk MÚ - POLABAN NYMBURK U17 sraz 11:15
NE 19.     VOLNO  
PO 20. 17:30 UMT ZÁPASÍČEK s U15 sraz 17:00
ÚT 21.        
ST 22. 17:00 Byškovice trénink - ZRUŠEN  
ČT 23. 18:30 UMT trénink  
24.     volno  
SO 25.     VOLNO  
NE 26. 12:30 FK Litol MÚ - SS OSTRÁ U17 sraz 8:00 
PO 27.     volno  
ÚT 28. 17:30 UMT trénink  
ST 29. 18:00 Byškovice trénink  
ČT 30. 17:30 Byškovice trénink  
31.     volno  
 

-------------------------------------------------  ÚNOR 2017   --------------------------------------

Den Datum Čas Hřiště Program Pozn.
ST 1.     volno  
ČT 2. 18:30 UMT trénink  
3.     volno  
SO 4.     VOLNO  
NE 5. 10:00 UMT PÚ - FKNB U15 (10:0) sraz 9:15
PO 6. 18:30 tělocvična SOU trénink  
ÚT 7.     volno  
ST 8. 18:30 UMT PÚ - AFK HOŘÍN muži (2:6) sraz 17:45
ČT 9. 18:30 UMT trénink  
10.     volno  
SO 11. 11:30 UMT PÚ - ROUDNICE NAD LABEM U17 (4:2) sraz 10:45
NE 12.     VOLNO  
PO 13. 18:30 tělocvična SOU trénink  
ÚT 14.     volno  
ST 15. 18:30 UMT trénink  
ČT 16. 17:00 UMT trénink  
17.     volno  
SO 18. 10:00 Neratovice  PÚ - KLECANY U19 (6:1) sraz 9:15
NE 19. 14:00 SH Neratovice BOX  
PO 20. 18:30 tělocvična SOU trénink  
ÚT 21.     volno  
ST 22. 18:30 UMT trénink  
ČT 23.     volno  
24. 17:00 UMT trénink  
SO 25.     VOLNO  
NE 26. 14:00 UMT PÚ - LIBIŠ U19 (6:1) sraz 13:15
PO 27. 18:30 tělocvična SOU trénink  
ÚT 28.     volno  

------------------------------------------------  LEDEN 2017   --------------------------------------

Den Datum Čas Hřiště Program Pozn.
NE 1.     VOLNO  
PO 2. 18:30 tělocvična SOU dobrovolné hýbnutí florbal
ÚT 3.     volno  
ST 4. 18:00 SH Neratovice dobrovolný trénink futsal
ČT 5.     volno  
6.     volno  
SO 7. 10:00 Praha-Radotín Sparta Praha, Slavia Praha futsal
NE 8.     VOLNO  
PO 9. 18:30 tělocvična SOU dobrovolné hýbnutí florbal
ÚT 10.     volno  
ST 11. 18:00 SH Neratovice trénink futsal
ČT 12.     volno  
13.     volno  
SO 14. 10:50 SH Chomutov Baník Chomutov, Benago Zruč futsal
NE 15.     VOLNO  
PO 16. 18:30 tělocvična SOU trénink  
ÚT 17.     volno  
ST 18. 18:00 SH Neratovice trénink futsal
ČT 19. 18:30 UMT trénink  
20.     volno  
SO 21.     VOLNO  
NE 22. 10:50 31. ZŠ Plzeň Ústí n.L., Česká Lípa futsal
PO 23. 18:30 tělocvična SOU trénink  
ÚT 24.     volno  
ST 25. 18:30 UMT trénink  
ČT 26. 18:30 UMT trénink  
27.     volno  
SO 28.     VOLNO  
NE 29. 12:00 UMT PÚ - LOKO VLTAVÍN U17 - ZRUŠENO!!! sraz 11:15
PO 30. 18:30 tělocvična SOU trénink  
ÚT 31. 17:00 UMT trénink  

--------------------------------------------  PROSINEC 2016   ------------------------------------

Den Datum Čas Hřiště Program Pozn.
ČT 1.     volno  
2.     volno  
SO 3.        
NE 4. 9:00 SH Neratovice Benago Zruč, Chomutov, Plzeň futsal
PO 5. 18:30 tělocvična SOU trénink  
ÚT 6.     volno  
ST 7. 18:00 SH Neratovice trénink futsal
ČT 8.     volno  
9.     volno  
SO 10.        
NE 11.        
PO 12. 18:30 tělocvična SOU trénink  
ÚT 13.     volno  
ST 14. 18:00 SH Neratovice trénink futsal
ČT 15.     volno  
16.     volno  
SO 17.     VOLNO  
NE 18. 10:00 SH Česká Lípa Česká Lípa, Ústí nad Labem futsal
PO 19. 18:30 tělocvična SOU trénink  
ÚT 20.     volno  
ST 21.     volno  
ČT 22.     volno  
23.     volno  
SO 24.     VOLNO  
NE 25.     VOLNO  
PO 26. 18:30 tělocvična SOU dobrovolné hýbnutí florbal
ÚT 27.     volno  
ST 28.     volno  
ČT 29.     volno  
30.     volno  
SO 31.     VOLNO  

---------------------------------------------  LISTOPAD 2016   -------------------------------------

Den Datum Čas Hřiště Program Pozn.
ÚT 1. 17:00 UMT trénink  
ST 2. 18:15 SH Neratovice trénink futsal
ČT 3. 18:30 UMT trénink  
4.     volno  
SO 5. 12:30 Byškovice MÚ - KOLÍN sraz 11:30
NE 6.     VOLNO  
PO 7.     volno  
ÚT 8. 17:00 UMT trénink  
ST 9. 18:15 SH Neratovice trénink futsal
ČT 10.     volno  
11. 20:45 Eden Aréna teambuilding akce - ČR vs. Norsko sraz 18:15
SO 12.     VOLNO  
NE 13. 12:30 Uhl. Janovice MÚ - UHLÍŘSKÉ JANOVICE ODLOŽENO
PO 14.     volno  
ÚT 15. 17:00 UMT trénink  
ST 16. 18:15 SH Neratovice trénink futsal
ČT 17. 12:30 Uhl. Janovice MÚ - UHLÍŘSKÉ JANOVICE sraz 7:15
18.     volno  
SO 19. 12:30 Byškovice MÚ - NYMBURK sraz 11:30
NE 20.     VOLNO  
PO 21. 18:30 tělocvična SOU trénink florbal
ÚT 22.     volno  
ST 23. 18:00 SH Neratovice trénink futsal
ČT 24.     volno  
25.     volno  
SO 26. 13:00 SH Neratovice Sparta Praha, Slavia Praha, Interobal Plzeň  sraz 12:00
NE 27.     VOLNO  
PO 28. 18:30 tělocvična SOU trénink florbal
ÚT 29.     volno  
ST 30. 18:00 SH Neratovice trénink futsal

 ---------------------------------------------  ŘÍJEN 2016   --------------------------------------

 

Den Datum Čas Hřiště Program Pozn.
SO 1. 12:30 Vlašim MÚ -VLAŠIM sraz 7:15
stadion Nera
NE 2.     volno  
PO 3.     volno  
ÚT 4. 17:00 UMT trénink  
ST 5. 18:30 UMT trénink  
ČT 6.     volno  
7. 18:30 UMT PÚ - FKNB U19 sraz 18:00
stadion Nera
SO 8.     VOLNO  
NE 9.     VOLNO  
PO 10.     volno  
ÚT 11. 17:00 UMT trénink  
ST 12. 17:00 Byškovice PÚ - FKNB U15 sraz 16:30
hřiště Byško
ČT 13. 18:30 UMT trénink  
14.     volno  
SO 15. 12:30 Čáslav MÚ - ČÁSLAV sraz 7:00
stadion Nera
NE 16.     VOLNO  
PO 17.     volno  
ÚT 18. 17:00 UMT trénink  
ST 19. 18:30 UMT trénink  
ČT 20. 17:00 Byškovice trénink  
21.     volno  
SO 22. 12:30 Byškovice MÚ - MĚLNÍK sraz 11:30
hřiště Byško
NE 23.     VOLNO  
PO 24.     volno  
ÚT 25.     volno  
ST 26. 18:30 UMT trénink  
ČT 27. 18:30 UMT trénink  
28.     volno  
SO 29.     VOLNO  
NE 30. 12:30 Kosmonosy MÚ - KOSMONOSY sraz 8:00
stadion Nera
PO 31.     volno  

-------------------------------------------   ZÁŘÍ 2016   ------------------------------------------

 
Den Datum Čas Hřiště Program Pozn.
ČT 1. 18:30 Byškovice trénink  
2.     volno  
SO 3.     volno  
NE 4. 12:30 Říčany MÚ - ŘÍČANY sraz 8:00 stadion Nera
PO 5. 17:00 Byškovice trénink  
ÚT 6.     volno  
ST 7. 18:30 Byškovice trénink  
ČT 8. 18:30 Byškovice trénink  
9.     volno  
SO 10. 12:30 Byškovice MÚ - MN. HRADIŠTĚ sraz 11:30
Byškovice
NE 11.     volno  
PO 12.     volno  
ÚT 13. 17:15 Byškovice trénink  
ST 14. 18:30 Byškovice PÚ - PTZ NELAHOZEVES U19 sraz 17:30
Byškovice
ČT 15. 18:30 Byškovice trénink  
16.     volno  
SO 17. 12:30 Poděbrady MÚ - PODĚBRADY sraz 8:00
stadion Nera
NE 18.     volno  
PO 19.     volno  
ÚT 20. 17:15 Byškovice trénink  
ST 21.     VOLNO  
ČT 22. 18:15 Byškovice trénink  
23.     volno  
SO 24. 12:30 Byškovice MÚ - KUTNÁ HORA sraz 11:30
Byškovice
NE 25.     volno  
PO 26.     volno  
ÚT 27. 17:15 Byškovice trénink  
ST 28.     VOLNO  
ČT 29. 17:15 Byškovice trénink  
30.     volno  
 

-----------------------------------   LETNÍ PŘÍPRAVA 2016   ---------------------------------

 
 

U17 - červenec / srpen

datum den TJ/PU/MU čas místo
21.7.2016 čt zahájení 18:30 Byškovice
22.7.2016 volno    
23.7.2016 so volno    
24.7.2016 ne Soustředění Studenec
25.7.2016 po Soustředění Studenec
26.7.2016 út Soustředění Studenec
27.7.2016 st Soustředění Studenec
28.7.2016 čt Soustředění Studenec
29.7.2016 Soustředění Studenec
30.7.2016 so volno    
31.7.2016 ne volno    
1.8.2016 po trénink 17:00 Byškovice
2.8.2016 út volno    
3.8.2016 st FF Roudnice U17 16:30 Byškovice
4.8.2016 čt volno    
5.8.2016 volno    
6.8.2016 so Libiš U19 11:00 Byškovice
7.8.2016 ne volno    
8.8.2016 po trénink 17:00 Byškovice
9.8.2016 út volno    
10.8.2016 st FKNB U15 17:00 Byškovice
11.8.2016 čt trénink 18:30 Byškovice
12.8.2016 volno    
13.8.2016 so Loko Vltavín U17 11:30 Byškovice
14.8.2016 ne volno    
15.8.2016 po trénink 17:00 Byškovice
16.8.2016 út Vyšehrad U16 18:30 Byškovice
17.8.2016 st volno    
18.8.2016 čt trénink 18:30 Byškovice
19.8.2016 volno    
20.8.2016 so volno    
21.8.2016 ne volno    
22.8.2016 po trénink 17:00 Byško
23.8.2016 út volno    
24.8.2016 st trénink 18:30 Byško
25.8.2016 čt trénink 19:00 Byško
26.8.2016 volno    
27.8.2016 so MU - SS Ostrá 12:30 Byško
28.8.2016 ne      
29.8.2016 po volno    
30.8.2016 út trénink 17:15 Nera
31.8.2016 st trénink 17:00 Byško
POZN.: 30.8. sraz v 17:15 od 17:30 zkouška kopaček od 17:45 focení od 18:00 až 19:00 trénink na hlavním hřišti

Více zde: https://www.fknera-dorosty.cz/aktualni-klubove-akce/
 
Plán soustředění:
 
12:30 Uhl. Janovice MÚ - UHLÍŘSKÉ JANOVICE sraz 7:15