pravidla, která se budou dodržovat !!!

1) už poněkolikáté jsem dostal na vás stížnost, že neumíme zdravit - nerad bych, aby se to už opakovalo - je to naše vizitka.

2) služba trvá od pondělí do neděle, tak že i na utkáních.

3) stále jsou mezi námi tací, kteří se nedokáží omluvit, když nemohou na utkání nebo zápas dorazit! Tak že od dnešního dne neexistuje se neomluvit (stačí sms).

4) stále platí, jakákoliv nepřístojná diskuse s rozhodčím = okamžité stažení hráče ze hřiště + nenominování hráče na další utkání.

5) pokud se jede na utkání autobusem, jede kompletní tým k soupeři i zpět.

6) před utkáním se vyhýbejte jídlům, která jsou tučná nebo smažená - touto nekvalitní stravou zatěžujeme příliš organismus a proto nemůžeme dosáhnout 100% výkonu

7) před utkání neponocujeme - člověk který není dostatečně odpočatý, nemůže odvést kvalitní výkon.

8) doufám, že se nám to nikdy nestane, ale raději to napíši - nulová tolerance kouření nebo alkoholu! V případě že hráči z týmu ě porušení, hráč v týmu končí.

9) zákaz psaní jakýchkoliv vulgárních slov do diskuzí na internetu, kde je veden náš klub. (např. vysledky.com)

10) během příštího týdne, dostanete leták s klubovým oblečením, máte na to půl roku vše průběžně doobjednat. Cíl je, všude vystupovat jednotně!

11) každý hráč se po tréninku a zápase bude koupat (čistota půl zdarví) !!!

12) zjistili jsme, že neumíme pořádně slavit, když vstřelíme branku, když vyhrajeme zápas, když se nám něco podaří a tak aby jsme se to naučili, musíme těchto zážitků prožít co nejvíce a tak přicházíme s pravidlem č.12 - každý, kdo bude mít narozeniny, přinese pro tým bábovku nebo štrúdl prostě nějaké pohoštění - trenéři zajistí přípitek (nealko) a následně společně oslavenci zazpíváme :)

13) pokud někdo mluví, je slušnost ho vyslechnout. Tím že nedáváme pozor a bavíme se s někým jiným, dáváme najevo, že nás jeho názor nezajímá. Tak že pánové, dodržujme slušné chování a respektujme se navzájem, zvláště pak trenéry!!!

14) za každé situace držíme při sobě a za žádných okolností si nebudeme nadávat! Jsme jeden tým, jedna fotbalová rodina.