NOMINACE NA UTKÁNÍ

FK ÚSTÍ - FK NERATOVICE/BYŠKOVICE

neděle 12.11., sraz v 7:30, odjezd v 7:45, výkop v 10:00

zastávky busu: Kly 7:50, mělnická SHELL V 7:55, Nová Ves benzina v 8:10 cca - radši buďte v 8:00 na místě

nominace na utkání: Pokorný - Tauchman, Nesládek, Volf, Neumann D., Neumann K., Novotný, Naskos, Doležal, Marek, Voljanskij, Lafek, ( Zan )

 

 

 

 FK TEPLICE - FK NERATOVICE/BYŠKOVICE

sobota 4.11., sraz v 7:45, odjezd v 8:00, výkop v 10:15

zastávky busu: Kly v 8:05 a mělnická SHELL v 8:10

nominace na utkání: Pokorný, Neumann D., Tauchman, Neumann K., Marek, Voljanskij, Lafek, Zan, Doležal, Novotný, Naskos, Volf, Nesládek.

 

 

 

FK NERATOVICE/BYŠKOVICE - SK SLAVIA PRAHA

středa 1.11., sraz v 14:45, výkop v 15:30 UMT Nera

nominace na utkání: Pokorný - Neumann D., Tauchman, Neumann K., Marek, Lafek, Zan, Doležal, Voljanskij, Novotný, Naskos

 

 

Meteor Praha - FK Neratovice/Byškovice

neděle 22.10., sraz v 9:00 hod v Praze

nominace na utkáni: Pokorný, Tauchman, Lafek, Neumann D., Neumann K., Voljanskij, Zan, Novotný, Nesládek, Šíma, Marek, Volf, Naskos, Doležal.

 

FK NERATOVICE\BYŠKOVICE - SOKOLOV

nedělě 15.10., sraz v 9:00 hod

nominace na utkání: Pokorný, Tauchman, Lafek, Neumann D., Neumann K., Voljanskij, Urban, Zan, Novotný, Nesládek, Šíma, Marek, Volf, Naskos.

 

MOST - FK NERATOVICE/BYŠKOVICE U13

neděle 8.10., sraz v 7:15, odjezd v 7:30

nominace na utkání: Pokorný - Tauchman, Lafek, Neumann D., Neumann K., Urban, Zan, Novotný, Voljanskij, Nesládek, Šíma, Marek

mělničáci - sraz v 7:40 na benzině SHELL - Neumann K., Nesládek, Tauchman.

U14- Zan,Lafek

 

FK NERATOVICE/BYŠKOVICE - FC SLAVOJ VYŠEHRAD U13

neděle 1.10., sraz v 9:00, výkop v 10:00

nominace na utkání: Pokorný - Tauchman, Lafek, Neumann D., Neumann K., Zan, Naskos, Novotný, Šíma, Voljanskij, Volf, Urban

 

 

SK KLADNO - FK NERATOVICE/BYŠKOVICE U13

neděle 24.9., sraz v 13:00 v Nera, odjezd v 13:15, výkop v 15:30.

nominace na utkání:  Pokorný - Tauchman, Neumann D., Lafek, Neumann K., Zan, Novotný, Naskos, doležal, Voljanskij, Šíma

 

 

FK NERATOVICE/BYŠKOVICE - JUNIOR CHOMUTOV U13

neděle 17.9., sraz v 9:00, výkop v 10:00, tráva

nominace na utkání: Pokorný - Neumann D., Tauchman, Marek, Urban, Neumann K., Zan, Naskos, Novotný, Doležal, Voljanskij, Volf, Lafek

U14 - Naskos, Novotný, Volf  sraz v 10:30 na stadionu nebo v 11hod ve Střešovicích

 

 

FK LITVÍNOV - FK NERATOVICE/BYŠKOVICE U13

neděle 10.9., sraz v 7:15, odjezd v 7:30, výkop v 10:00.

mělničáci sraz v 7:40 na benzínce SHELL.

nominace na utkání: Pokorný - Neumann D., Tauchman, Urban, Neumann K., Zan, Naskos, Novotný, Doležal, Marek, Voljanskij, Volf, Nesládek.

U14 - Naskos, Novotný, Neumann K. - 9.9. sraz v 10:15 v Nera

 

 

 

FK NERATOVICE/BYŠKOVICE - 1.FC KARLOVY VARY

neděle 3.9., výkop v 10:00, sraz v 9:00

nominace na utkání: Pokorný - Urban, Neumann D., Novotný, Zan, Nesládek, Doležal, Lafek, Naskos, Tauchman, Neumann K., Voljanskij, Marek, Volf.