ZÁPASY

8. Okresní Kolo

FC Lobkovice vs FK Neratovice-Byškovice - 1:16 (1:6)

Branky: 0:1 - Fuka (Novotný), 1:1 - Lexa, 1:2 - Fuka (Lang), 1:3 - Novotný, 1:4 - Novotný (Hrubý), 1:5 - Hrubý, 1:6 - Pavel (Lipš), 1:7 - Hrubý (Lang), 1:8 - Fuka, 1:9 - Novotný (Hrubý), 1:10 - Novotný (Krůtová), 1:11 - Fuka, 1:12 - Fuka, 1:13 - Krůtová, 1:14 - Novotný (Hrubý), 1:15 - T.Gracl (Novotný), 1:16 - Novotný (Hrubý)

Sestava: Horváth - Krůtová, Šíma, Lang, Fuka, Novotný, Hrubý, T.Gracl, J.Gracl, Pavel, Lipš

'' V posledním zápase podzimní části nás čekalo derby s FC Lobkovice. Po minulém kole, kdy jsme doma prohráli (3:4 s Čechií), jsme si chtěli napravit chuť. V utkání jsem postupně prostřídal všechny hráče v našem kádrů (kromě Blechty a Zámečníka, kteří se již dříve omluvili) a ze začátku zápasu jsme měli problém chytit se do našeho tempa a hlavně do naší hry. Po sedmé minutě hry se nám konečně podařilo vstřelit branku a šli jsme do vedení, jenže soupeř následně srovnal po zaváhání naše kompletní obranné dvojci. Po brance jsme se konečně probrali a začali praktikovat naší kombinační hru a vysoký presink, což přinášelo ovoce a v rychlých sledech za sebou se nám podařilo vstřelit pět branek, tři branky po pěkných akcích nebo signálech a dvě branky po presinku našich útočníků. Znovu je na opaváženou naše zakončení je to zápas, co zápas a hráčům to furt do hlavy nejde, že při střelbě mají zvednout hlavu, aby věděli, kde brankář stojí, pak ho neustále trefujeme a stojí nás to, jak body (Čechie, Mělník), tak i lepší skóre. O přestávku jsme si pouze vyříkali naší hru a že do druhého poločasu půjdeme s tím, že chceme hrát náším způsobem a zlepšíme zakončení. Po přestávce jsme byli o 2 stupně lepší a i přes ne moc kvalitní trávník, se nám dařilo kombinovat a vytvářet si plno šancí, které jsme ve velkém dokázali proměňovat. Podařilo se nám dát deset branek z toho sedm branek po kombinaci a tři opět po presinku naších útočníků. V ojedinělých šancích se naskytli i Lobkovice, ale buď si poradila naše obrana nebo náš brankář, který v druhé půle neměl tolik práce, tak jako v té první polovině. Zápas tedy skončil po jednoznačné druhé polovině 1:16 v náš prospěch.

Do posledního utkání jsme šli hlavně s tím, aby nás ten zápas bavil, aby jsme si ho užili a aby si zahráli i ti, co toho tolik nenahráli. V první polovině jsem od našeho mužstva čekal lepší herní projev, než co jsem viděl. Žádný presink na soupeře, jeden velký chumel ve středu hřišti a kombinace podprůmerná. O koncovce nemá cenu nic vypisovat, to je zápas od zápasu to samé. V druhé polovině jsme začali hrát, to co nás po celý podzim zdobilo - kombinace, presink. Nám tímhle zápasem podzimní mistráky skončily a nyní budeme pokračovat a přidávat na zátěži tréninků, aby jsme přes zimu neodpadli, ale naopak výrazně se zlepšili. Každý má vlastnosti, které musí zlepšit a je jen na hráči, jak tomu přistoupí.,,

7. Okresní Kolo

FK Neratovice-Byškovice vs FK Čechie Kralupy 'A' - 3:4 (2:3)

Branky: 0:1 - Kolouch, 1:1 - Hrubý (Šíma), 1:2 - Kvacskai, 2:2 - Blechta, 2:3 - Kvacskai, 2:4 - Kvacskai, 3:4 - T.Gracl

Sestava: Horváth - Blechta, Krůtová - Novotný, Zámečník, Hrubý - Lang, Fuka, Šíma, T.Gracl

''V úterní dohrávce sedmého kola nás nečekal žádný lehký soupeř. Příjížděl k nám neporažený tým z Kralup, konkrétně Čechie Kralupy. Zápas to byl pro nás důležitý, jelikož jedině výhra by pro nás znamenala záruku minimálně druhého místa v tabulce. O to víc byli hráči/hráčka namotivovaní na utkání předvést, že patří do těch nejvyšších pater tabulky. Zápas byl po celý průběh vyrovnaný, hrálo se nahoru a dolů. V první polovině utkání měla více ze hry Čechie, která byla nebezpečná díky nejlepšímu střelci mužstva Kvacskaie, na něm celou hru Čechie stavěla a bohužel se nám ho ve třech jeho individuálních akcích nepodařilo ubránit. Naše mužstvo zdobila týmová bojovnost a kombinační hra. První branku jsme vstřelili po pěkné akci po ose Šíma-Hrubý, kdy první jmenováný našel v prostoru před brankou Hrubého a ten srovnal na 1:1. Druhou branku v první půli vstřelil výborně hrající Blechta, který správně vystoupil proti útočníkovi, navedl si míč a vypálil přesně k levé tyči - 2:2. První půle skončila 2:3 ve prospěch Čechie. Do druhé půli jsme šli s tím pokračovat v naší hře, ale přidat více ve střelbě, která nám v první půli chyběla. Druhá půle byla kromě začátku, kdy jsme obdrželi rychlý gól, v naší réžii a vytvářili si plno šancí, které ne a ne padnout brankou. Deset minut před koncem se nám podařilo dát kontaktní branku po dorážce Tobiho Gracla - 3:4. V závěrečných minutách jsme měli šance na to vyrovnat a dokonce i překlopit skóre na naší stranu, ale buď jsme nechali vyniknout brankáře, kterého jsme trefili nebo jsme mířili vedle brány. Zápas tedy skončilo 3:4 pro Čechii Kralupy

Zápas rozhodla individuální hra Kvacskaie a naše neproduktivita v zakončení. Ke hře nemohu týmu nic vytknout, snažili jsme se hrát od zadních řad fotbalově, což nás někdy stálo i nervy, ale z mého pohledu jsme měli více ze hry než hráči z Čechie. V druhé půli jsme byli rozhodně lepším týmem a mít větší klid v zakončení, tak věřím, že by jsme ten zápas dotáhli do vítězného konce. Přestože se prohrálo, tak se tým nemá za co stydět. Bojovali do posledních chvil a i to se musí ocenit. Každý hráč, co nastoupil prokázal svou kvalitu a budeme tvrdě pokračovat, aby ta kvalita se ještě více zvedla. Teď v sobotu nás čeká závěrečný zápas podzimní sezony v Lobkovicích a zde si budeme chtít zlepšit chuť po úterní kruté porážce.,,

6. Okresní Kolo

TJ EMĚ Mělník 'B' vs FK Neratovice-Byškovice - 1:15 (1:8)

Branky: 0:1 - Zámečník, 0:2 - Hrubý, 0:3 - Zámečník (Novotný), 0:4 - Hrubý (Blechta), 0:5 - Blechta, 0:6 - Hrubý, 0:7 - Lang (Fuka), 0:8 - Zámečník (Hrubý), 1:8 - Luka, 1:9 - Fuka (Lang), 1:10 - Fuka, 1:11 - Lang (Fuka), 1:12 - Lipš (Lang), 1:13 - Novotný, 1:14 - Šíma, 1:15Hrubý (Zámečník)

Sestava: Horváth - Blechta, Krůtová - Novotný, Zámečník, Hrubý - Lipš, Lang, Fuka, Šíma

''V pátek třináctého nás čekal další zápas a to tentokrát na hřišti EMĚ Mělník 'B'. Soupeř se pohybuje na spodních příčkách naší tabulky, ale dnes byl posilněn o hráče ze svého A týmu, tudíž nás čekala velká neznámá. Obranu jsem upozornil na hráče Sáblíka, který je velice šikovný a ukázal to i dnes. Kromě ojedinělých akcích jsme tohoto hráče dokázali pohlídat a proto nijak neohrozil naší branku. Do zápasu jsme vstoupili velice sebevědomě a Mělník vysoce napadali, díky tomu soupeř vůbec nechytl tempo prvních patnacti minut utkání a prohrával už 0:8. Postupem času jsme v presinku polevovali a soupeř vyslal našemu týmu varovný signal, že pasivní hrou, to dnes neuhrajeme. Mělník snížil a my jsme museli hodně rychle zapnout motory, aby nepřišlo nějaké drama. O poločas jsme si s týmem řekli, že v zápase pasivní nebudeme a hodláme hrát po celých 25 minut. Začátek byl z obou stran vlažnější, ale přesto jsme se dokázali prosadit my. Více útočným týmem bylo naše mužstvo, přesto že jsme se ve středečním zápase zaměřovali na zakončování z různých situacích, znovu jsme se trápili. Mělník zlobil z brejkových situací, které naše obrana důrazem vyřešila. Druhou polovinu jsme tedy vyhráli po dobrém výkonu 0:7 a celkově 1:15.

V dnešním zápase jsme opět potvrdili naší formu a po patnácti minutách, kdy jsme na Mělník spustili hurikán, bylo prakticky po zápase. Mám velice dobrý pocit z týmu, který funguje od zadních řad až po naše útočníky kompaktně. Další věcí z které mám radost je náš herní projev, který neustále zlepšujeme a zlepšujeme. Akce se snažíme vytvářet už od brankáře a dnes se nám to nad míru dařilo. Věřím, že formu potvrdíme i v zápase s neporaženou s Čechií, s kterou to bude zápas o první místo v tabulce. Zde se ukáže pravý charakter našeho mužstva!,,

5. Okresní Kolo

TJ Sokol Tišice vs FK Neratovice-Byškovice - 1:20 (0:11)

Branky: 0:1 - Šíma (Zámečník), 0:2 - Novotný (Krůtová), 0:3 - Hrubý (Šíma), 0:4 - Fuka (Lang), 0:5 - Fuka, 0:6 - Hrubý (Zámečník), 0:7 - Zámečník (Hrubý), 0:8 - Hrubý, 0:9 - Pavel, 0:10 - T.Gracl (Pavel), 0:11 - Lipš, 0:12 - Zámečník (Krůtová), 0:13 - Zámečník (Krůtová), 1:13 - Král, 1:14 - Novotný (Hrubý), 1:15 - Hrubý (Novotný), 1:16 - Šíma (Krůtová), 1:17 - Zámečník (Hrubý), 1:18 - Fuka (Pavel), 1:19 - Fuka (T.Gracl), 1:20 - Fuka (T. Gracl)

Sestava: Horváth - Šíma, Krůtová - Novotný, Zámečník, Hrubý - Lipš, Lang - Pavel, Fuka, T.Gracl

"Okresní soutěž se přehoupla do své poloviny a my zajížděli k dalšímu tradičnímu soupeři do Tišic. Naposled jsme je s přehledem porazili 1:16 a i dnes jsme chtěli takový výkon zopakovat. Zápas byl pikantní pro hráčku Krůtovou, která ještě minulý rok v Tišicích působila, ale dnes stála na naší straně a kvalitním výkonem ukázala proč je nyní u nás. Když jsem načal ty kvalitní výkony, tak dneska celý tým fungoval velice dobře . V první polovině se převážná část hry neustále odehrávala před brankou Tišic. Kvalitní kombinací a presinkem jsme hráče Tišic rozebírali a my jsme stříleli gól za gólem, kluci konečně pochopili, že gól z úhlu dají málokdy a proto je lepší nahrát tomu lépe postavenému hráči, který většinou střílí do prázdné branky. Soupeř se nás snažil překvapit svými protiútoky, ale naše obrana s brankářem všechny tyto útoky vyřešila výborně. Za první polovinu jedna velká jednička za pěkný fotbal a přepínání z útoku do obrany. Druhý poločas vypadal podobně jako ten první.. stále jsme hráli naší kombinační hru, ale už to drhlo v té finální části. V obraně jsme také polevili v důrazu a po jednom zaváhání jsme inkasovali zbytečnou branku. Branka nás nijak nerozhodila a pokračovali jsme ve svém stylu, ale začala nás trápit přesná koncovka a hlavně komunikace mezi hráči, kteří si kolikrát dávali přednost a přišla ztráta míče. Za poločas jsme tedy dali dalších devět branek a domů odjížděli s pěkným pocitem z dobře odvedené práce a gólovou kanonádou.

Druhý zápas ve kterém jsem chtěl, aby se někteří kluci ukázali, jestli na to mají nebo nemají. Účel to splnilo velice dobře, schválně byly postavené dvě sestavy a obě byly vykonnostně vyrovnané. K té první není třeba asi nic vypisovat, bude stačit, když s takovou hrou budou pokračovat i do dalších zápasů. K té druhé mi chybělo více té rychlosti, komunikaci a kombinaci, někdy nám to trvalo nahrát si a naběhnout, ale jsem s nimi převážně spokojen. Tímhle to ale nekončí a hodlám pokračovat v nastolené věci, buď kluci ukáží, že chtějí hrát a odevzdají v tréninku a zápase všechnu sílu nebo si jen tak zakopat mohou chodit za barák. Jedna věc je poctivě trénovat a druhá věc odevzdat přesvědčivý výkon v zápase.,,

4. Okresní Kolo

FK Neratovice-Byškovice vs Labský Kostelec - 7:2 (5:1)

Branky: 3' 1:0 - Zamečník (Novotný), 8' 2:0 - Hrubý (Novotný), 11' 3:0 - Fuka (Novotný), 19' 3:1, 20' 4:1 - Lipš (Pavel), 22' 5:1 - Novotný (Lipš), 31' 6:1 - Fuka (Hrubý), 33' 6:2 , 40' 7:2 - Pavel

Sestava: Horváth - Blechta, Krůtová - Novotný, Zámečník, Hrubý - J.Gracl, Fuka, Lipš, Junior

,,V úterý jsme odehráli již 4. zápas okresní soutěže a zavítal k nám soupeř z Kostelce. V tomto utkání jsem chtěl nechat zahrát i kluky, kteří tak často nehrají oproti ostatním, aby ukázali, jak na tom momentalně výkonnostně jsou. Celková hra moc fotbalovosti nepobrala, v celém zápase se nám podařilo vytvořit 5 až 8 šancí, které se nám nadpolovičně podařilo zakončit brankou. Jinak to bylo spíše fotbal plné zbrklosti, soubojů jeden na jednoho, nakopáváných balonů, jednoduše řečeno do fotbalové krásy, to mělo hodně daleko. V první půli byla vidět ještě ta snaha hrát všechno fotbalově, bez žádných nakoplých balonů. Dá se řící, že jsme zápas rozhodli již v prvním poločase díky čtyrem povedeným akcím ve kterých jsme soupeře učebnicově vybagovali a s přehledem zakončili. Soupeř se dostával do svých šancí velkým důrazem nebo rychlými brejky, z jednoho takového dokázali i udeřit. Poločas skončil 5:1 a byla velká škoda, že jsme neproměnili více šancí. Druhou půli bych snad radši ani nekomentoval a zároveň na ní zapomněl.. takových zbrklých řešení a nakoplých balonů někam po celé umělce jsem za všechny tři předchozí zápasy neviděl.. Za celý druhý poločas se nám podařilo zakombinovat pouze ve třech až pěti momentech, jinak to byla bouchaná, jak kdyby jsme si se soupeřem přehazovali zapálený dynamit.. Co se nám vydařilo bylo jedině tak vysoký presování soupeře a tím nucení soupeře dělat chyby, ale zde se opět ukázalo, jaký my jsme 'střelci' a ve velkém znovu trefovali brankáře (v některých střelách chybělo i to štěstí). V druhý půli jsme teda moc produktivní už nebyli a dali pouze dvě branky. Soupeř skóre upravil po autu, kdy se ve schrumáži před brankou, balon odrazil až do branky. Zápas tedy skončil 7:2 a my si připsali další výhru a body do tabulky.

Zde bylo vidět, kdo a jak na tom momentálně se svojí výkonností je. Nehodnoť mě pouze to, kdo kolik dal nebo nahral na góly, ale hodnoťme celkový projev hráče, což se dá s dnešním výkonem hodnotit dost těžce. Do zápasu jsem udělal i velkou změnu v podobě pozice kapitána. Po vyříkání v kabině musím s nejmenovaným hráčem být po dnešním výkonu spokojen, byl velkou oporou a správným vůdcem. Tím to ale nekončí a takový výkon musí být vidět i v dalších zápasech. To platí i pro ostatní hráče, buď začnou pořádně makat v tréninku a poslouchat, co se jim s trenérem říká nebo mohou doma sedět a koukat na fotbal v televizi.''

3. Okresní Kolo

SK Sokol Obříství vs FK Neratovice-Byškovice - 1:3 (0:0)

Branky: 31' 0:1- Blechta (Novotný), 40' 0:2- Lang (T.Gracl),46' 1:2 , 48' 1:3- Krůtová

Sestava: Horváth - Blechta, Krůtová - Novotný, Zámečník, Lang - T.Gracl, Fuka, Lipš, Šíma

,,V brzkých ranních hodinách nás čekal po 3 dnech další zápas okresní soutěže. Zajížděli jsme na hřiště dosud neporaženého týmu do Obříství. Dle postavení v tabulce by nás tedy měl čekat kvalitní soupeř, ale realita byla naprosto jiná. Prvních deset minut bylo od našeho týmu zahřívačka, postupem času se už odehrávala převážně na polovině Obříství. Dařilo se nám kombinovat a tím si vytvářet šance, které vychytal brankář Obříství nebo jsme zamířili do brankových konstrukcí. Soupeř spoléhal pouze na dlouhé balony do středu hřiště, ty naše obrana dokázala povětšinu sbírat a tak se soupeř k naší bráně dostával ojediněle.
Poločas skončil bez branek. O poločase nebylo ani moc, co vytknout.. s obranou jsme si vysvětlili, jak zamezit dlouhým balonům soupeře. Nabádal jsem mužstvo, aby bylo trpělivý, více střílelo a ten gól tam padne. V druhé půli byl jasný obrázek hry hned od počátku, soupeře jsme uzamkli na jejich polovině. Brankář soupeře překvapen uzavřením středu pole našemi obranci, kazil skoro každou rozehrávku od branky a tím jsme neustále dobývali branku Obříství.
Gólový půst prolomil dnešní nejlepší hráč Vašek Blechta střelou ze střední vzdálenosti. Tento gól nás více uklidnil a zároveň nám dodalo větší sebevědomí. Lépe jsme kombinovali a vysoko napadali, z jedné povedené kombinace se nám podařilo skóre zvýšit na rozdíl dvou branek po kombinaci Gracl - Lang, kdy Tobi Gracl našel krásnou nahrávkou na druhé straně Matta Langa a ten na dvakrát brankáře překonal. Pokračovali jsme ve své hře a v přemíře útočení a slabé chvíle našeho obránce, dokázalo Obříství z brejkové akce snížit skóre na rozdíl branky. Nějaké závěrečné drama naše mužstvo nechtělo dopustit a to konkrétně Jolča Krůtová, která se na levé straně zbavila dvou obranců u lajny, míč si krásně připravila a práskla ho technicky přes obránce na zadní tyč, opravdu krásný gól, kterým podtrhla svůj velice kvalitní výkon v zápase.

S dnešním výkonem jsem velice spokojen, zlepšili jsme kombinaci oproti zápasu s Byšicemi, obrana fungovala bez jednoho zaspání na výbornou. Celkově jsme fungovali jako jeden tým výborně. Od této sezony jsme změnili kritéria, které rozhodují o nominaci a začíná se nám to vyplácet. Musíme myslet na příští sezonu, kdy nás čeká plno kvalitních zápasů a od toho se budou odvíjet trénink a celkově přístup nás trenérů. Prvotně bude rozhodovat výkonnost hráče a jeho práce na tréninku, pokud se příjde někdo vyloženě na trénink vyprdět a nebude to odmáklé na stoprocent, tak také nemůže čekat nominaci na zápas. Nic nikomu z milosti do náruči nespadne, to platí jak o nominaci, tak i při zápase, výhra sama nepříjde je to jen o tom makat. Může se to někomu líbít, ale i nelíbit, každému se zavděčit nedá. Pokud chceme, ale někomu konkurovat bude to tímhle systémem pokračovat.''

2. Okresní Kolo

FK Neratovice-Byškovice vs STM Byšice/Čečelice - 18:1 (8:1)

Branky: 2' 1:0- T.Gracl (Zámečník), 4' 2:0- Zámečník (Horváth), 9' 3:0- Zámečník (Šíma), 15' 3:1- J.Gracl (Vl.), 17' 4:1- Fuka, 18' 5:1- Šíma, 21' 6:1- Šíma, 25' 7:1- Šíma, 25+1' 8:1- Blechta, 27' 9:1- Lipš (Zámečník), 28' 10:1- Zámečník (J.Gracl), 30' 11:1- Lipš (Zámečník), 31' 12:1- Zámečník (Lang), 33' 13:1- Blechta, 35' 14:1- Lang (Fuka), 39' 15:1- T. Gracl, 42' 16:1- Zámečník, 45' 17:1- Lipš (Blechta), 47' 18:1- Horváth

Sestava: Horváth - Blechta, Šíma - T.Gracl, Zámečník, Lang - J.Gracl, Lipš, Fuka

Ve středeční odpoledne jsme odehráli zápas s již pro nás tradičním soupeřem Byšice/Čečelice. Zápas se měl odehrávat na našem hřišti, ale z důvodu obsazenosti hracích ploch v Nera i Byško, museli jsme požádat Byšice o hřiště u nich. Utkání nebudu dlouze rozebírat, soupeř nám celý zápas zjednodušil a bylo na nás, jak toho plně využijeme. Těší mě produktivita našeho mužstva, kdy se na brankách podíleli všichni naši hráči a to i na gólu soupeře, který jsme si vstřelili samy. Co mi chybělo v celém průběhu zápasu byla rychlost vedení míče a celkově provedených akcí, často jsme nahráli o pár sekund později než bylo vhodné nebo jsme nenahráli vůbec a radši narazili do obránce. Na rychlejším tempu budeme muset zapracovat, protože s takovou rychlostí to na postup do skupiny o první příčky nebude stačit. Nechceme se neustále plácat někde ve středu tabulek. Proto budeme muset zapracovat na celkové rychlosti a lepší kombinační hře.
Výsledek super, ale z pohledu herního pojetí žádná sláva.

Hned tuto sobotu zajíždíme na hřiště Obříství, kde nás čeká kvalitativně lepší soupeř než tým Byšic, proto se na tento zápas v pátečním tréninku hodně pečlivě přípravíme.

1. Okresní kolo

FC Mělník vs FK Neratovice-Byškovice - 7:6 (4:1)

Branky: 19' 2:1- T. Gracl (Hrubý), 27' 4:2- Novotný, 32' 4:3- Hrubý (T. Gracl), 34' 4:4- Novotný (Lang), 36' 4:5- Novotný, 49' 7:6- Hrubý (Krůtová)

Sestava: Horváth - Krůtová, Lang - Novotný, Zámečník, Hrubý - T.Gracl, J.Gracl, Fuka, Šíma

Článek:

K prvnímu mistrovskému zápasu v Okresní soutěži jsme zajížděli k těžkému soupěři a to na FC Mělník. Nečekalo nás rozhodně nic lehkého a to i z důvodu, že několik našich hráčů začalo pořádně s tréninkem začátkem Září, tudíž mají hodně co dohánět. Na zápas jsme si také vypujčili novou posilu z ml. žáku Krůtovou, která si svýmy výkony a dřinou na tréninku říká o sestavu jak v Ligových žácích, tak i u nás. Pojďme k zápasu, zde bych našel dva faktory, proč se nám zápas nepodařil vyhrát. První faktor je rozhodně pasivní první poločas, kdy jsme soupeře vůbec nenapadali, nechali mu spoustu času na nějakou tu myšlenku. Dále se nám nepodařilo dát ani 3 pořádné přihrávky za sebou, tím vznikaly ztráty a přečíslení na otevřenou obranu. Zde rozhodl druhý faktor a to nulový návrat útočníků po ztrátě míče, díky tomu vznikali situace, kdy Mělničtí hráči šli 4 na 2 a ve většině případech, to skončilo brankou. Poločasové skóre bylo 4:1 a výkon našeho týmu v první poločase byl otřesný. V poločasové přestávce jsme si vysvětlili, že se takhle hrát nedá, pokud chceme něco zvrátit musíme fungovat, jako jeden kompaktní tým a ne jako jednotlivci. V druhém poločase jsme vsadili všechno do útoku a to se nám vyplatilo. Během jedenácti minut jsme nepříznivý stav 4:1 dokázali otočit na 4:5, zlepšili jsme naší kombinační hru, kterou jsme se na jaře prezentovali. Nadále jsme si vytvářeli díky pěkným akcím šance, ale opět scházel klid při zakončení, což nás i v závěru zápasu hodně zabolelo. Soupeř 3x využil brejkové akce a otočil stav na 7:5. Do konce zápasu už mnoho času nezbývalo, ale přesto ještě byla naděje, jelikož jsme ve 49' minutě snížili na rozdíl branky. V poslední minutě už se nám vyrovnat nepodařilo a proto musíme zkousnout hned v prvním kole prohru 7:6.

Věřím, že kluci pochopí a vezmou si ponaučení:' Pokud nebudeme pravidelně a poctivě trénovat, tak nemůžeme pomýšlet na vyšší příčky a už vůbec si myslet, že se soupeř porazí sám.'
Příští kolo hrajeme s Byšicemi, kde věřím, že odehrajeme poctivý dva poločasy s pohlednou hrou a odčiníme zaváhání s Mělníkem.