U19 VÍKENDOVOU KONDIČNÍ NÁLOŽ ZVLÁDLA

12.02.2018 17:39

U19- Hořín muži 5:2

Sestava : Svoboda, Majerech,Tampír, Turčák, Maštalíř, Ploc, Bucha, Malák, Novák, Šindelka, Šmejkal, Bonaventura

branky Malák 2x, Šindelka,Novák,Ploc 1x 

Už bez hráčů koncového ročníku 1999, kteří jsou přeřazeni do mužské kategorie, jsme vstoupili do dalšího utkání aktivně. Bohužel nastolené tempo jsme udrželi hrát pouze 30minut. Následně jsme polevili a začali míče až moc přidržovat. Druhý poločas nám ukázal, že musíme výrazně přidat v kondiční připravenosti. Hra už neměla tempo a když už jsme se dostali do šancí, tak jsme je nedokázali proměnit. Za pochodu překopáváme herní styl, kterým se snažíme presentovat a zákonitě se ukazují hluchá místa.

 

U19 – Pšovka Mělník U19  11:3

Sestava : Svoboda, Majerech,Tampír, Turčák, Maštalíř, Jašurek, Bucha, Malák, Novák, Šindelka, Šmejkal, Brdlík, Štovíček V.

Branky : Šindelka 4x,Šmejkal 2x, Majerech 2x, Bucha 2x, a V.Štovíček 1x

V Neděli jsme  po dopoledním tréninku sehráli druhé přípravné utkání s týmem Pšovky Mělník U19. Do zápasu jsme vstoupili po sobotním utkání a nedělním dopoledním tréninku doplněni o 3 hráče z U17. Začátek nám vůbec nevyšel. Několikrát jsme při zakládání útočné akce ztratili v rozehrávce míč a soupeři darovali laciné branky. Ve druhé polovině první půle jsme se konečně rozjeli a v utkání plně dominovali. Konečně jsme viděli i věci, které po hráčích chceme. Musím pochválit kluky z U17 že výborně do herního stylu zapadli a tým U19 za kompletní víkend.  

 

RZ